Aktuality, Strana 9

Prací prášek, nebo gel?

V nepřeberném množství pracích prostředků si člověk mnohdy láme hlavu nad tím, který zvolit. Dilema je umocněno i možností volby mezi pracím práškem a gelem. Znáte jejich výhody a nevýhody? Pojďme si je porovnat, ať je vaše rozhodování snazší.

Když na velikosti záleží

Ekologický, šetrný k přírodě není jednosměrný pohyb. Ani to není odpustek, kterým si zakoupením „zeleného“ produktu zakoupíte pobyt v nebi dobrého pocitu. Být šetrný k přírodě znamená přemýšlet o tom co dělám, proč něco dělám a měnit svůj způsob života tak, aby byl co nejméně škodlivý k okolí.

Tipy a triky pro efektivní úklid domácnosti

Naši Feel Eco řadu jistě znáte. Protože naše produkty co nejvíce promýšlíme, rozhodli jsme se vám přinést nějaké tipy a triky pro efektivní úklid domácnosti i netradiční rady z řad našich zákazníků.

Mnozí z vás by to možná nečekali, ale naše účinné čisticí prostředky lze využít různě tak, aby pomohly v celé domácnosti. Vezmeme to postupně.

Co znamená, když je produkt dermatologicky testován?

Detergentní prostředky kupujeme proto, abychom něco udělali pro svoje oblečení, domov nebo prostředí, ve kterém žijeme. Kosmetické přípravky zase slouží nám samotným, naší pokožce, vlasům, řasám a nehtům. Aby byla splněna naše očekávání, od těchto přípravků požadujeme účinnost, a výrobci nás o skvělých vlastnostech svých výrobků přesvědčují nejrůznějšími testy. Co však jejich používání znamená pro naše zdraví?

Mýt či nemýt? Toť otázka aneb jak často a čím si umývat ruce?

Zapřemýšleli jste někdy nad tím, kolik věcí a s nimi i špíny a bakterií, vám projde rukama za den? Zkusme si projít takový běžný den, kde všude na vás tyto hrozby číhají. Při nakupování na nákupním košíku, v hromadné dopravě, mincích i bankovkách, klávesnicích, mobilních telefonech i klikách.

Pouze na jednom prstu ruky můžete najít až 12 000 bakterií. Tato představa vyvolá v každém z nás obavu z různých onemocnění. A je oprávněná. Už od dětství jsme se učili, že si ruce myjeme vždy před jídlem a po toaletě. Stejně tak to nyní učíme naše děti. Stačí to ale?

Stránka 9 z 10 - 50 položek celkem