Když na velikosti záleží

Ekologický, šetrný k přírodě není jednosměrný pohyb. Ani to není odpustek, kterým si zakoupením „zeleného“ produktu zakoupíte pobyt v nebi dobrého pocitu. Být šetrný k přírodě znamená přemýšlet o tom co dělám, proč něco dělám a měnit svůj způsob života tak, aby byl co nejméně škodlivý k okolí.

 

Není důležité jen co nakupujeme, ale i v čem to nakupujeme.

To se týká i nakupování. Deset malých obalů zatíží přírodu víc než jeden velký.

Pokud ... pokud to není fígl na zákazníka. A sice, že obal velký je, ale jaksi není zcela zaplněn. Jen si máte myslet, že toho dostáváte hodně. Takto negativně dopadly i testy „velkých“ obalů v časopise dTest.

 

Ekonomické balení prostředků do domácnosti

 

Feel Eco zůstává věrné svému jménu. Je jak ekologické, tak ekonomické. U nás se tedy vyplatí kupovat ve velkém, protože neprodáváme vzduch. Nejlepší je, když si objednáte velké balení přes náš e-shop a my vám ho dovezeme.

 

nové ekonomické balení Feel eco

 


Nemusíte myslet při každé cestě kolem nějakého obchodu s prostředky péče o domov, co vám ještě chybí. Stačí se podívat do odkazu „ekonomická balení“ a nebudete muset každý týden lepit lístečky na ledničku, že potřebujete koupit prací prášek nebo aviváž.

 

chci_vedet_vic

 

A stejně podstatné je, že se vám do tašky vejde něco jiného, třeba láhev vína nebo dobrý sýr. Nebo microgreens, ale o tom jindy.

 

A co dělat na cestách, když je potřeba praktické balení

 

A když už jsme u výhod těch velkých balení, tak pravda někdy jsou opravdu na překážku. Třeba na cestách, o dovolené. To člověk potřebuje praktičtější balení, snad příroda přivře oči. Jste-li před dovolenou, tak klikněte na odkaz „cestovní balení“. Na velikosti jednoduše záleží. Myslete na to dřív, než budete plnit popelnice odpadem. Většinou je zbytečný.

 

camping_male

 

chci_koupit