Aktuality

Vaše zdraví je pro nás to nejdůležitější. Proto žádné produkty Feel Eco neobsahují MIT.

Na přírodní produkty pro péči o domácnost, které vyrábíme pod značkou Feel Eco, máme podobně vysoké požadavky, jako když vyvíjíme kosmetiku. Potřebujeme, aby byly jemné a zároveň účinné. Před uvedením na trh musí splňovat celou řadu kritérií, která si nastavujeme ještě přísněji, než určují předpisy. Ačkoli přírodní prostředky na praní a úklid nej...

Mám používat sůl do myčky?

Taky jste někdy přemýšleli nad tím, k čemu slouží sůl v myčce a jestli je opravdu tak důležité ji používat? Odpověď zní: rozhodně ano. Přestože myjete nádobí kvalitním práškem či tabletami do myčky, pravidelná kontrola dostatečného množství regenerační soli se zcela jistě vyplatí. Svému kuchyňskému pomocníkovi totiž díky jejímu používání darujete pár let života navíc.

Škodí čističe v domácnosti čistírně odpadních vod a septiku?

Majitelé domů, kteří nejsou napojeni na veřejnou kanalizaci, ale mají na zahradě domácí čistírnu odpadních vod nebo septik, často řeší delikátní problém - nelibý zápach. Ten dokáže velmi znepříjemnit život nejen jim, ale taky obyvatelům nejbližšího okolí. Co s tím? Řešení je mnohdy jednodušší, než by se mohlo zdát.

Umíte ho umýt? 3 zásady pro ruční mytí nádobí

Jste zastánci klasického způsobu mytí nádobí? Pak jistě víte, že při jeho umývání pod tekoucí vodou plýtváte zbytečně nejen čím dál vzácnější pitnou vodou, ale také penězi. Šetrnější variantou je proto mytí nádobí v napuštěném dřezu.

Stránka 1 z 4 - 18 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.