Zemi jsme si půjčili od našich dětí

Všimli jste si, jak málo se věnujeme věcem, které jsou důležité a kolik času strávíme nad nepodstatnými maličkostmi? Shodneme-li se na tom, že zdraví a spokojenost našich dětí je to nejdůležitější co máme, pak nelitujme času, který strávíme nad tím, abychom obojí ochránili.

Ptají-li se nás, proč jsme začali vyrábět produkty Feel Eco baby, odpovídáme: pro naše děti. A myslíme to doopravdy a doslova.

Řekli jsme si, že když už máme ekologicky šetrné výrobky Feel Eco pro tělo i domácnost, proč si nesedneme a nevytvoříme něco, co bychom bez obav mohli dát svým vlastním dětem. Chvíli to trvalo, ale nyní je baby řada Feel Eco na světě. A jsme na nyní pyšní.

Kde můžete koupit prací gel i aviváž pro vaše děti?

Zatím můžete například v našem e-shopu feeleco.cz zkusit prací gel baby a aviváž baby. Obojí je určené nejen pro praní dětského, ale i kojeneckého prádla.

Baby řada spojuje to nejlepší z Feel Eco. Tedy že je ekologicky šetrná, z pečlivě vybraných přírodních surovin a současně s vysokou odbouratelností v přírodě po použití. Ale současně je účinná.

Příroda a rodina v každé domácnosti

Byli jsme při výzkumu a vývoji naší dětské řady na sebe nároční. Protože naše děti za tu práci i čas stojí. Kolik minut si vybíráme tu správnou kávu nebo košili? Proč tedy šetřit se silami, když jde o to nejcennější co máme.

Příroda a rodina. Rodina a příroda. Říkáme-li ve Feel ecu, že to je podstata naší filozofie, zase to myslíme doopravdy a doslova. Učíme se od přírody.

Příroda s Feel eco

Všimli jste si, že ta nezná při svém fungování odpad? A že přežije jen ten, kdo poskytuje někomu jinému službu? I my věříme, že pokud bychom nebyli ostatním užiteční, pak nemá smysl naše existence.

Feel Eco je kategorií sama pro sebe. Jsou to výroby účinné i šetrné, ekologické i ekonomické. Silné i jemné.

Jsme na začátku cesty. Stejně jako se učíme od přírody, zajímají nás názory každého, kdo s Feel Eco udělal nějakou zkušenost.

 

Kde najdete Feel Eco produkty?

Seznamte se s námi. Můžete na našem e-shopu, v prodejnách DM. O novinách, akcích a slevách se nejrychleji dozvíte z našeho Facebooku.

Zde také rádi poznáme vaše zkušenosti s našimi výrobky.

Baby řada - prací gel a aviváž

 

Feel Eco je pro každého, kdo věnuje čas důležitým věcem a ví, proč to dělá.

Exupéry napsal, že „zemi nedědíme po předcích, ale vypůjčujeme si ji od našich dětí.“ Mysleme na to.