Zemi jsme si půjčili od našich dětí

Všimli jste si, jak málo se věnujeme věcem, které jsou důležité a kolik času strávíme nad nepodstatnými maličkostmi? Shodneme-li se na tom, že zdraví a spokojenost našich dětí je to nejdůležitější co máme, pak nelitujme času, který strávíme nad tím, abychom obojí ochránili.

Ptají-li se nás, proč jsme začali vyrábět produkty Feel Eco baby, odpovídáme: pro naše děti. A myslíme to doopravdy a doslova.

Řekli jsme si, že když už máme ekologicky šetrné výrobky Feel Eco pro tělo i domácnost, proč si nesedneme a nevytvoříme něco, co bychom bez obav mohli dát svým vlastním dětem. Chvíli to trvalo, ale nyní je baby řada Feel Eco na světě. A jsme na nyní pyšní.

Kde můžete koupit prací gel i aviváž pro vaše děti?

Zatím můžete například v našem e-shopu feeleco.cz zkusit prací gel baby a aviváž baby. Obojí je určené nejen pro praní dětského, ale i kojeneckého prádla.

Baby řada spojuje to nejlepší z Feel Eco. Tedy že je ekologicky šetrná, z pečlivě vybraných přírodních surovin a současně s vysokou odbouratelností v přírodě po použití. Ale současně je účinná.

Příroda a rodina v každé domácnosti

Byli jsme při výzkumu a vývoji naší dětské řady na sebe nároční. Protože naše děti za tu práci i čas stojí. Kolik minut si vybíráme tu správnou kávu nebo košili? Proč tedy šetřit se silami, když jde o to nejcennější co máme.

Příroda a rodina. Rodina a příroda. Říkáme-li ve Feel ecu, že to je podstata naší filozofie, zase to myslíme doopravdy a doslova. Učíme se od přírody.

Příroda s Feel eco

Všimli jste si, že ta nezná při svém fungování odpad? A že přežije jen ten, kdo poskytuje někomu jinému službu? I my věříme, že pokud bychom nebyli ostatním užiteční, pak nemá smysl naše existence.

Feel Eco je kategorií sama pro sebe. Jsou to výroby účinné i šetrné, ekologické i ekonomické. Silné i jemné.

Jsme na začátku cesty. Stejně jako se učíme od přírody, zajímají nás názory každého, kdo s Feel Eco udělal nějakou zkušenost.

 

Kde najdete Feel Eco produkty?

Seznamte se s námi. Můžete na našem e-shopu, v prodejnách DM. O novinách, akcích a slevách se nejrychleji dozvíte z našeho Facebooku.

Zde také rádi poznáme vaše zkušenosti s našimi výrobky.

Baby řada - prací gel a aviváž

 

Feel Eco je pro každého, kdo věnuje čas důležitým věcem a ví, proč to dělá.

Exupéry napsal, že „zemi nedědíme po předcích, ale vypůjčujeme si ji od našich dětí.“ Mysleme na to.

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.