Feel Eco prostředek na ruční mytí nádobí vyhrál v dTestu

Redakce dTestu ve svém nejnovějším čísle věnovala jednu z pravidelných rubrik srovnání kvality prostředků na ruční mytí nádobí. dTest funguje na českém trhu již 26 let a kolem redakce známého časopisu vznikla významná organizace, která pomáhá lidem v orientaci při nákupu výrobků i při uplatňování  spotřebitelských práv.

V dTestu porovnávali 16 prostředků na mytí nádobí. Ty nebyly vybrané náhodně nebo podle subjektivního názoru redakce. Testované produkty doporučila mezinárodní výzkumná a analytická společnost Nielsen. Výběr zahrnuje jak značky, které vidíme každý den v televizní reklamě, tak ekologické produkty a privátní brandy známých řetězců. A v této prestižní konkurenci nejlépe uspěl náš Feel Eco prostředek na ruční mytí nádobí. (Feel Eco Washing Up Liquid).

 

stitek-FE-1024x768-na-eshop_0002s_0002_FE_1000ml_na-nadobi-ovoce

Hlavní slovo v testování měla zkouška mycích schopností. Redakce dTestu ale také přihlížela k hospodárnosti nákupu daného výrobku, k dávkování a složení.

Ukazuje se, že námi nastoupená cesta vyváženého přístupu, kdy klademe důraz na šetrnost k lidské pokožce i životnímu prostředí a současně nesnižujeme laťku vysoké účinnosti, je správná a popravdě jediná možná.

 

29354940_888479678010071_4588843385053175431_o

Značka Feel Eco má tento přístup ve svém rodném listě. Uvědomili jsme si jak mnoho produktů na mytí a praní je nevhodných zejména pro děti. Zadání vývojovému oddělení tedy znělo:  vyvinout výrobky plně ekologické a současně vysoce účinné. Přes počáteční skepsi se to podařilo, i proto, že naši výzkumníci je vyvíjeli pro svoje rodiny. Protože  jsme tedy Feel Eco nejdříve používali sami doma, můžeme je s důvěrou doporučit svým zákazníkům. V tom je síla naší značky.

I z tohoto důvodu jsme pyšní na Baby řadu Feel Eco. Mohli jste se s ní seznámit v minulém roce a letos chystáme její další rozšíření.