Aktuality, Strana 6

Připravte se pod stan s praktickým balením na cesty

Spaní pod stanem je pro některé z nás již od dětství oblíbeným zážitkem a zábavou. Starosti ale začínají ve chvíli, kdy se snažíte na takovou dovolenou zabalit. Při balení pod stan je lepší spíše věci z tašky odebírat, než přidávat další.

Je však všeobecně známo, že sbalit vše potřebné a mít co nejmenší zavazadlo, je nadlidský úkon.

Děláme věci pro naše děti. Ne obrazně, ale doslova.

Jsou výrobky dobré a špatné, levné a drahé, užitečné a zbytečné. A pak takové, které se nedají zařadit do známých kategorií. Protože jsou jiné. Není to tím, že by měly něčeho více, nebo méně než ostatní. Jednoduše na ně sedí pojmenování „kategorie sama pro sebe“.

6 tipů, jak pečovat o oblečení vašich nejmenších

Malé děti mají pokožku citlivější a náchylnější k dermatologickým obtížím. Nevyhýbají se jim ani alergické reakce a ekzémy. Setkat se můžete také s kontaktní alergií, která má průběh a vzhled stejný jako ekzém. Jedná se však o reakci kůže na některý z alergenů nebo látkou, která pokožku dráždí. Jak předejít kožním problémům.

Festival Evolution - Výstava Ecoworld

Feel Eco se ve dnech 18. - 20. 3. 2016 už po šesté v řadě zúčastnilo největšího českého festivalu zdravého životního stylu Evolution na výstavišti Praha, Holešovice. Feel Eco stánek se i tentokrát prezentoval v rámci veletrhu Ecoworld, který je jednou z celkem šesti výstav pořádaných v rámci festivalu Evolution. Podívejte se na report z tohoto festivalu.

Stránka 6 z 6 - 30 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.