FeelEco rozšířilo prodejní síť o DATART

Česká značka FeelEco, která nabízí výjimečné přírodní produkty pro péči o zdraví, rodinu a domácnost, rozšiřuje distribuční síť a nově je k dostání také v prodejnách a na e-shopu DATART, a to v České republice i na Slovensku. Cílem je další rozšíření služeb pro zákazníky a zvýšení dostupnosti nákupu.

Přírodní drogerie a kosmetika FeelEco doposud byla k dostání vedle vlastního e-shopu značky a podnikové prodejny v Břeclavi v sítích dm, ROSSMANN a Sklizeno, dílčích prodejnách zaměřených především na zdravou výživu a také na e-shopech rohlik.cz, kosik.cz, drmax.cz, pilulka.cz a lékárna.cz. Nyní značka rozšiřuje prodejní síť také o e-shop a prodejny DATART, kterých je aktuálně v České republice a na Slovensku již 113. FeelEco v prodejnách DATART nabídne především prostředky na praní, mytí nádobí a čističe.

IMG-Datart-FeelEco1

„Cílem naší spolupráce s DATART je být zákazníkům opět o kousek blíž, a ještě více jim ulehčit samotný nákup. Moc nás těší, že tento krok můžeme realizovat právě se značkou DATART, se kterou sdílíme společné hodnoty, přístup ke kvalitě produktů, a především službě zákazníkovi, která je pro nás klíčová. Vážíme si také jejich důvěry v kvalitu našich výjimečných přírodních produktů FeelEco a možností při vystavení produktů v prodejnách“ uvádí Ivan Baťka, zakladatel a majitel značky FeelEco. Produkty FeelEco jsou vyvíjeny a vyráběny s důrazem na jejich účinnost a v první řadě s ohledem na zdraví a šetrnost k přírodě. V žádném z těchto bodů značka nepřipouští kompromisy a do všeho, co dělá, se prolínají její zásadní hodnoty, jako jsou respekt, úcta, disciplína a důvěra, které jsou vlastní i značce DATART.

IMG-20220715-WA0000

 

 

„Spolupráce se značkou FeelEco zapadá do strategie značky DATART, protože naším cílem je nabízet kvalitní produkty s přidanou hodnotou pro zákazníka. Věříme, že naši zákazníci takové produkty ocení,“ říká Jan Paták, vedoucí obchodního oddělení pro kategorii doplňkového sortimentu DATART.

 

Filozofie značky se odráží i v prezentaci na prodejnách, kdy jsou produkty uloženy ve speciálních podstavcích, které jsou vizuálně zpracovány v designu značky a zároveň zákazníkům umožňují příjemný nákup díky dobře viditelnému vystavení produktů a přehledné in-store komunikaci.