Oblíbené produkty Feel Eco kosmetiky v novém balení Limited edition

FE-limitni-800x667

Vybrané produkty Feel Eco kosmetiky jsme pro vás zabalili do nového obalu. Tuto limitovanou edici třech vybraných produktů, které jsou vhodné i jako dárek, koupíte exkluzivně v našem e-shopu. 

FE-spr-gel-limetka-limited

Sprchový gel Limetka&Bambus - Příval nové energie

Maximální pocit svěžesti a dávku exotiky vnese do koupelny sprchový gel Feel Eco Limetka a bambus. Aroma limetky má vysoké energizující účinky a zlepšuje schopnost koncentrace. Zároveň má velmi pozitivní vliv jak na psychické, tak fyzické zdraví. Zároveň vůně limetky také zmírňuje úzkosti a duševní napětí. Sprchový gel je vyroben z kvalitních přírodních surovin, které zajišťují jeho snadné oplachování. Obsahuje také vitamin E podporující regeneraci pokožky, panthenol a allantoin. Všechny složky jsou veganské a biologicky odbouratelné a díky skvělému přírodnímu složení i šetrné k pokožce.

Button-CZ

 

FE-spr-gel-gran-jablko-limited

 

Sprchový gel Granátové jablko - Smyslná vůně ženskosti

Věděli jste, že granátové jablko je označováno za ovoce věčného mládí? Jeho vůně má afrodiziakální účinky a zároveň pomáhají osvěžit znavenou mysl. Sprchový gel Feel Eco s vůní granátového jablka vám navodí úžasný pocit ženskosti a povzbudí všechny vaše smysly. Díky šetrnému pH 5,5 je vhodný i pro citlivou pokožku. Navíc obsahuje panthenol a další látky zjemňující pokožku - allantoin, který podporuje léčení drobných oděrek, a také vitamin E, jenž pokožku regeneruje. Složení je veganské a ohleduplné k přírodě.

Button-CZ

  

FE-mydlo-panthenol-limited

 

Tekuté mýdlo Panthenol - Každodenní šetrná péče

Zapomínat bychom neměli ani na ruce. Tekuté mýdlo s panthenolem Feel Eco jemně hydratuje pokožku a podporuje tak přirozenou ochranu kůže. Mýdlo má kvalitní složení – hlavní složka je cukerného původu, obsahuje glycerin, panthenol a řadu zjemňujících látek a díky šetrné péči o pokožku je vhodné i pro alergiky. Neobsahuje silikony a parabeny a složení je komplet vegan.  

Button-CZ