FeelEco opět volbou spotřebitelů

Ve čtvrtek 16. června byly v pražském konferenčním centru Cubex vyhlášeny letošní výsledky prestižní ankety Volba spotřebitelů.

Nejlepší novinkou roku 2022 v kategorii Ekologická drogerie čeští zákazníci zvolili FeelEco prostředky na ruční mytí nádobí.

DSC_5776-web

„Veřejné ocenění zákazníků je pro nás potěšením i závazkem, protože právě zákazníci a jejich spokojenost jsou smyslem a motivací všeho, co děláme. Velmi si jejich přízně vážíme a děkujeme za ni, stejně jako za všechny podněty pro další zlepšování. Mohu slíbit, že vývoj značky FeelEco neskončil, stále inovujeme, stále hledáme nové možnosti a výzvy. Důkazem, že prostor ke zlepšování existuje vždy, je fakt, že dnes je na trhu třetí a v některých případech již i čtvrtá generace FeelEco produktů,“ řekl v souvislosti s oceněním majitel společnosti Fosfy a duchovní otec značky FeelEco Ivan Baťka. Když pro svou dceru, trpící ekzémem, nenašel vhodné produkty na trhu, rozhodl se je vyrobit. Do firemní laboratoře přišel Ivan Baťka, majitel značky FeelEco, někdy před 14 lety se zadáním, které se mnohým zdálo nesplnitelné: Vyrobit nejlepší produkt na trhu, který bude navíc na bázi přírodních složek, maximálně účinný, rozložitelný v přírodě, zdravotně zcela nezávadný a cenově dostupný. Výsledkem je právě značka FeelEco, jejíž první produkty se na pultech českých obchodů objevily v roce 2010.

vs-2022-martak-web

Značka FeelEco v anketě Volba spotřebitelů uspěla opakovaně – v roce 2020 zákazníci ocenili FeelEco Odstraňovač skvrn Baby, letos to jsou FeelEco prostředky na ruční mytí nádobí.

„FeelEco prostředky na ruční mytí nádobí patří skutečně mezi velmi oblíbené produkty. Poradí si nejen s ušpiněným nádobím, ale lze je bez problémů použít i na mytí ovoce a zeleniny. Zákazníci nám dlouhodobě svojí zpětnou vazbou potvrzují, že jsou nejen velmi účinné, ale současně i díky vyváženému složení s glycerinem a pH 5,5 také skutečně šetrné k pokožce rukou, kterou nedráždí ani nevysušují. Nádobí je tak možné mýt bez obav i bez rukavic,“ představuje letošní oceněné produkty Radek Marták, ředitel Výzkumu a vývoje FeelEco. Kromě skvělých výsledků v talířových mycích testech – těmi FeelEco prostředky na ruční mytí nádobí prošly v rámci certifikace EU Ecolabel, kterou úspěšně získaly – se mohou pochlubit i certifikací Vegan a dermatologickými testy. Nabízeny jsou vedle základní varianty také s vůní maliny či okurky. Prestižní certifikace EU Ecolabel potvrzuje účinnost i ekologickou šetrnost produktu. Logotyp EU Ecolabel je uveden na obalu produktů a pomáhá zákazníkům rychle rozlišit kvalitní, účinný a ekologicky šetrný produkt.

O značce FeelEco

FeelEco vyvíjí a vyrábí výjimečné přírodní produkty pro péči o zdraví, rodinu a domácnost. Produkty FeelEco jsou vyvíjeny v souladu s přírodou, pro naše děti a zdravý domov. Sortiment v několika řadách tvoří prostředky pro praní prádla, úklid domácnosti, mytí nádobí, péči o tělo i hypoalergenní kosmetika pro děti a kojence. Produkty řady Baby jsou vhodné pro děti od prvního dne života, neobsahují parfémy, konzervanty ani alergeny a jsou proto šetrné i ke zdraví alergiků a osob s citlivou pokožkou. FeelEco produkty neobsahují nebezpečné konzervanty MIT, jsou biologicky odbouratelné, nejsou testované na zvířatech a jsou vhodné pro čističky odpadních vod. Kvalitu FeelEco produktů garantuje prestižní certifikace EU Ecolabel, kterou značka FeelEco získala jako první v ČR již v letech 2010-2013. Produkty značky FeelEco koupíte na e-shopu www.feeleco.com, v prodejnách dm drogerie, ROSSMANN, Sklizeno, Datart a na e-shopech www.rohlik.cz, kosik.cz, datart.cz, drmax.cz, pilulka.cz a lekarna.cz. 

O společnosti Fosfa

Fosfa je inovativní Life Science společnost, která byla založena v roce 1884. Celá skupina je největším zpracovatelem žlutého fosforu v Evropě, a jedním z nejvýznamnějších světových výrobců, který na bázi fosforu vyrábí esenciální přísady a funkční směsi pro potravinářské, farmaceutické a jiné sofistikované průmyslové aplikace. Fosfa také vyvíjí a vyrábí FeelEco, výjimečné přírodní produkty pro péči o zdraví, rodinu a domácnost. V první vertikální farmě na území České republiky pěstuje pod značkou FeelGreens zejména microgreens, jako superfood budoucnosti bez použití pesticidů, růstových regulátorů a GMO.

Více na www.fosfa.cz

Volba-spotrebitele-2022

O průzkumu Volba spotřebitelů

Výzkum s reprezentativním vzorkem 4 000 respondentů zajišťuje renomovaná výzkumná společnost Nielsen. Každoročně hodnotí desítky nových a inovovaných výrobků a zkoumá, který z nich považují čeští spotřebitelé v dané kategorii za nejlepší. Záznam z vyhlášení je možné zhlédnout na webových stránkách pořadatelské společnosti Atoz Marketing Services nebo na Youtube kanálu.

Více na www.volba-spotrebitelu.cz