FeelEco Novinka: Prací prášek White pro účinné a šetrné praní

Česká značka FeelEco přichází s novinkou a do svého sortimentu zařazuje nový FEELECO PRACÍ PRÁŠEK WHITE v balení 2,4 kg, který je ideální volbou pro praní bílého a stálobarevného prádla včetně toho dětského. Obal Pracího prášku White navíc patří mezi první, který avizuje redesign etiket produktů FeelEco. Filozofií značky je přinášet pouze produkty, které splňují nejen ty nejnáročnější zdravotní a ekologické požadavky, ale jsou zároveň účinné. Tato přísná kritéria splňuje i uvedená novinka.

„Ve FeelEco neustále pracujeme na tom, abychom se posouvali dál a zákazníkům mohli nabízet jen to nejlepší. Proto věnujeme obrovskou pozornost vývoji produktů, který jde neustále kupředu i spolu s tím, jak se objevují nové vědecké poznatky a lepší suroviny. I proto teď přicházíme s vylepšenou recepturou nového pracího prášku,“ uvádí Radek Marták, ředitel výzkumu a vývoje značky FeelEco.

 

martak

FeelEco prací prášek White 2,4 kg  se svým velkým balením vychází vstříc dlouhodobé poptávce zákazníků sortimentu a plně nahradí původní balení pracího prášku FeelEco (660 g a 2,4 kg) a Prací prášek na dětské prádlo (660 g). Novinka přichází s vysoce kvalitní recepturou pro šetrný způsob praní bílého a stálobarevného prádla pro dospělé i děti. Velkým benefitem pracího prášku je jeho složení, které má 96% podíl přírodního původu a neobsahuje žádné parfemace, proto je prášek vhodný i pro naše nejmenší, osoby s citlivou pokožkou a alergiky. Zároveň ale neztrácí nic ze své účinnosti a aktivní složky na bázi rostlinných olejů a cukru s přídavkem enzymů a mýdla si hravě poradí se skvrnami všeho druhu. Účinně pere již od 30 °C a praktické velké balení je určeno až na 40 pracích cyklů. S ohledem k přírodě pak nebyl navržen jen samotný prášek, ale také jeho papírový obal, který je 100% recyklovatelný.
 

Button-CZ