Připravte se pod stan s praktickým balením na cesty

Spaní pod stanem je pro některé z nás již od dětství oblíbeným zážitkem a zábavou. Starosti ale začínají ve chvíli, kdy se snažíte na takovou dovolenou zabalit. Při balení pod stan je lepší spíše věci z tašky odebírat, než přidávat další.

Je však všeobecně známo, že sbalit vše potřebné a mít co nejmenší zavazadlo, je nadlidský úkon.

 

Pomůže i seznam

 

Posaďte se s kusem papíru ke stolu a sepište si seznam věcí, které byste mohli potřebovat. Máte-li seznam sepsán, projděte ho ještě jednou. Určitě vás napadne, co je možné ze seznamu vyškrtnout a co jste naopak zapomněli. Co například vaše oblíbená kosmetika? Je na seznamu?

 

chci_koupit

 

Když vás nemine praní ani mytí nádobí

Nezapomeňte pár praktických pomocníků. Mnohé kempy totiž nabízejí možnost vaření vlastního jídla i praní prádla. Zkontrolujte, zda vám nechybí prací prostředky nebo prostředky na nádobí. Že jsou takové prostředky neskladné a raději je necháte doma?

A přemýšleli jste, v čem nádobí umyjete a případně vyperete znečištěné prádlo po výletu v přírodě?  

Cestovní balení všeho, na co si jen vzpomenete

Zkuste zapátrat po praktických baleních. Dnes již seženete například cestovní balení pracího prášku, gelu i tekutých mýdel.

Jednoduše vše, co se vám může hodit při stanování.

Feeleco_Nadobi_Ovoce_100mlFeeleco_Praci_gel_Color_100mlFeeleco_Tekute_mydlo_Arnika_100ml

 

chci_koupit

 

Praktická balení na cesty jsou vyráběna v menších provedeních, která jsou skladná, proto nejsou zátěží do zavazadla  a určitě je na dovolené oceníte. Například šetrné výrobky Feel Eco vám ulehčí místo v zavazadlech, ale díky jejich účinnosti vám cestovní balení vystačí na celý výlet.

Hlavní totiž je, abyste si dovolenou užili podle představ a bez starostí.