Tipy a triky pro efektivní úklid domácnosti

Naši Feel Eco řadu jistě znáte. Protože naše produkty co nejvíce promýšlíme, rozhodli jsme se vám přinést nějaké tipy a triky pro efektivní úklid domácnosti i netradiční rady z řad našich zákazníků.

Mnozí z vás by to možná nečekali, ale naše účinné čisticí prostředky lze využít různě tak, aby pomohly v celé domácnosti. Vezmeme to postupně.

 

Jak využít prací gel tak trochu jinak

 

Pokud máte doma náš prací gel, možná nevíte, že s ním je možné zakápnout před praním namočenou skvrnu, čímž se o poznání lépe vypere. Namočenou skvrnu zakápnutou gelem jen doporučujeme promnout, aby se gel dostal do každého vlákna.

 

Prostředky na nádobí nejen na nádobí

 

Naše prostředky na nádobí slouží hlavně na mytí nádobí. Pokud ale doma nemáte žádný vhodný produkt na mytí ploch jako rámy oken, dveří, schodiště, dokáže jej nouzově zastoupit. Do kbelíku dejte několik kapek našeho prostředku a myjte, jak jste zvyklí.

Určitě vám náš prostředek vyřeší problém a ušetří čas.

tipy%20um%C3%BDv%C3%A1n%C3%AD%20n%C3%A1dob%C3%AD

 

Univerzální čistič a WC gel i na mramor nebo vodní kámen

 

Mezi opravdové univerzální čisticí prostředky patří náš univerzální čistič. Zvládnete s ním umýt opravdu každý povrch. S připraveným roztokem můžete umývat podlahy, rámy oken, dveře i různé materiály jako dřevo, mramor a další, které nás teď ani nenapadly. Máte-li někde mastnější nános, zkuste jej použít i neředěný a uvidíte, že vám velmi pomůže.

Máte snad v koupelně ve spárách či rozích silnější vrstvu vodního kamene? I když si s ním náš čistič koupelen velmi dobře poradí, můžete na takový nános použít náš WC gel. Má vysoký obsah jemné kyseliny citronové, která nepoškozuje chromové části, je gelovitý, a proto na nánosech dobře drží a rozpouští je.

 

Čistič kuchyní na odmaštění vany

 

Pokud si rádi dopřáváte teplou koupel s koupelovými oleji, tak se vám na omytí vany výborně hodí náš čistič kuchyní. Dobře odmašťuje a vana bude jako nová. S našim čističem koupelen zase můžete velmi dobře vyčistit dřez i vodovodní baterii v kuchyni, protože právě zde je jeho odvápňovací schopnost potřebná.