Doposud největší kampaň FeelEco staví na silném osobním příběhu

FeelEco-foto-kampan-TZ-web

Česká značka FeelEco, která nabízí výjimečné přírodní produkty pro péči o zdraví, rodinu a domácnost, na podzim spouští svou zatím největší kampaň. Ta staví na silném osobním příběhu zakladatele značky Ivana Baťky a komunikuje směrem k veřejnosti nový headline „Umění výjimečnosti“, který odráží filozofii a hodnoty značky.

Nová kampaň se vrací až k samotnému vzniku značky FeelEco a představuje osobní příběh jejího zakladatele. U zrodu značky FeelEco stál milující otec, zakladatel značky FeelEco, který chtěl to nejlepší pro svoji dceru, která měla citlivou pokožku a klasické produkty na trhu jí nevyhovovaly. Hledal produkty, které by byly šetrné ke zdraví a přírodě, současně účinné a zároveň finančně dostupné. Protože takové přípravky nenašel, rozhodl se je vyrobit. Na pozadí osobního příběhu tak kampaň současně ukazuje, proč je kvalita produktů pro FeelEco stěžejní a že značka nepřipouští žádné kompromisy v požadovaných kritériích. To odkazuje také k novému headlinu „Umění výjimečnosti“, v němž se promítají hodnoty značky. „Naše společnost vyvíjí a vyrábí přírodní produkty, jejichž šetrnost ke zdraví a přírodě a současně výjimečné složení a kvalita jsou zárukou účinnosti a jistým příslibem pro budoucí generace. V tom vidíme naše umění výjimečnosti,“ vysvětluje Ivan Baťka, majitel společnosti Fosfa a zakladatel značky FeelEco.

Kreativní kampaň, která současně představí čtyři hlavní produktové řady značky a prodejně nejúspěšnější produkty, jako jsou FeelEco Prostředky na nádobí, Hypoalergenní odstraňovač skvrn Baby, Prací gel Color a Čistič koupelen, poběží v říjnu a listopadu napříč komunikačními kanály. Už od 5. října lze vidět TV spot na kanálech MediaClubu a následovat budou v listopadu sponzorské vzkazy na Nově. Kampaň současně proběhne také v online a rádiu. Podzimní kampaň je doposud největší kampaní značky FeelEco a dle aktuálních průzkumů v současné době FeelEco v segmentu ekologické drogerie investuje do propagace značky nejvíce.

Kampaň vznikla za spolupráce s agenturami KNOWLIMITS a Fragile Agency, od níž vzešel kreativní koncept. Na reklamním spotu pracovala agentura StinkFilms spolu s režisérem Michaelem Baumbruckem.

 

TV spoty jsou k nahlédnutí na:

https://bit.ly/FeelEco_Uměnívýjimečnosti_30

https://bit.ly/FeelEco_Umění_výjimečnosti_15

https://bit.ly/FeelEco_Odstraňovač_skvrn

https://bit.ly/FeelEco_mytí_nádobí

  

FeelEco – Umění výjimečnosti

FeelEco vyvíjí a vyrábí výjimečné přírodní produkty pro péči o zdraví, rodinu a domácnost. Produkty FeelEco jsou vyvíjeny v souladu s přírodou, pro naše děti a zdravý domov. FeelEco nabízí účinné přírodní produkty pro praní prádla, úklid domácnosti, mytí nádobí, péči o tělo, hypoalergenní kosmetiku pro děti a kojence i produkty na praní. Produkty řady Baby jsou vhodné pro děti od prvního dne života, neobsahují parfémy, konzervanty ani alergeny a jsou proto šetrné i ke zdraví alergiků a osob s citlivou pokožkou. FeelEco produkty neobsahují nebezpečné konzervanty MIT, jsou biologicky odbouratelné, nejsou testované na zvířatech a jsou vhodné pro čističky odpadních vod. Kvalitu FeelEco produktů garantuje prestižní certifikace EU Ecolabel, kterou značka FeelEco získala jako první v ČR již v letech 2010-2013. FeelEco opakovaně uspělo v anketě Volba spotřebitelů. V roce 2020 zákazníci, v kategorii Ekologická drogerie, zvolili vítězem FeelEco Odstraňovač skvrn Baby a v roce 2022 FeelEco prostředky na ruční mytí nádobí.

Produkty značky FeelEco koupíte na e-shopu www.feeleco.com, v prodejnách dm drogerie, ROSSMANN, Sklizeno, Datart a na e-shopech rohlik.cz, kosik.cz, datart.cz, drmax.cz, pilulka.cz a lekarna.cz.