Náš příběh

Za kvalitou Feel Eco produktů stojí silný osobní příběh!

U zrodu značky FeelEco stál milující otec, zakladatel značky FeelEco, který chtěl to nejlepší pro svoji dceru, která měla citlivou pokožku a klasické produkty na trhu jí nevyhovovaly. Hledal produkty, které by byly šetrné ke zdraví a přírodě, současně účinné a zároveň finančně dostupné. Protože takové přípravky nenašel, rozhodl se je vyrobit. Nejen pro svou dceru, ale pro kohokoliv. Zadání bylo s cílem vyrobit nejlepší produkt na trhu.

Dnes značka FeelEco dokazuje, že je to možné – nabízí výjimečné přírodní produkty na přírodní bázi, s vysokou účinností, dermatologicky testované, snadno biologicky rozložitelné, bez zdraví škodlivých konzervantů a parfémů, vyvinuté i vyrobené bez testů na zvířatech a v plně recyklovatelných obalech.

FeelEco-pribeh

 

FeelEco jsme vyvinuli v souladu s přírodou pro naše děti a zdravý domov. FeelEco produkty používáme doma ve svých rodinách, proto můžeme s důvěrou tyto produkty nabídnout i Vám, našim zákazníkům.

Dermatologicky testováno
icon-recycled Plně recyklovatelné obaly
Snadno biologicky rozložitelné
Netestováno na zvířatech
 
 

Produkty pro děti a kojence neobsahují žádné parfemace, alergeny a konzervanty, jsou proto vhodné pro praní prádla kojenců, dětí a osob s citlivou pokožkou.