Náš příběh

ZA PŘÍRODNÍMI PRODUKTY FEELECO STOJÍ SILNÝ OSOBNÍ PŘÍBĚH!

U zrodu značky FeelEco stál milující otec, zakladatel značky FeelEco, který chtěl to nejlepší pro svoji dceru, která měla citlivou pokožku a klasické produkty na trhu jí nevyhovovaly. Hledal produkty, které by byly šetrné ke zdraví a přírodě, současně účinné a zároveň finančně dostupné. Protože takové přípravky nenašel, rozhodl se je vyrobit. Nejen pro svou dceru, ale pro kohokoliv. Zadání bylo s cílem vyrobit nejlepší produkt na trhu.

Dnes značka FeelEco dokazuje, že je to možné – nabízí výjimečné přírodní produkty na přírodní bázi, s vysokou účinností, dermatologicky testované, snadno biologicky rozložitelné, bez zdraví škodlivých konzervantů a parfémů, vyvinuté i vyrobené bez testů na zvířatech a v plně recyklovatelných obalech.

 

PODCASTY - ROZHOVORY SE ZAKLADATELEM ZNAČKY FEELECO

 

   

  

 

FeelEco jsme vyvinuli v souladu s přírodou pro naše děti a zdravý domov. FeelEco produkty používáme doma ve svých rodinách, proto můžeme s důvěrou tyto produkty nabídnout i Vám, našim zákazníkům.

 
 
 

Produkty pro děti a kojence neobsahují žádné parfemace, alergeny a konzervanty, jsou proto vhodné pro praní prádla kojenců, dětí a osob s citlivou pokožkou.