FeelEco: Pomocníci, které v létě zaručeně oceníte

Česká značka přírodní drogerie a kosmetiky FeelEco má pro vás několik tipů. Ať už vás vaše kroky v létě zavedou kamkoliv, vyplatí se mít při ruce ty správné praktické pomocníky. Oceníte je nejen v momentech, kdy si potřebujete poradit se špinavým nádobím nebo s jakýmikoliv skvrnami z vašeho letního dobrodružství.

Léto, a především období prázdnin, bývá plné nezapomenutelných zážitků a dobrodružství, ať už při tuzemských nebo zahraničních dovolených, objevování přírody a měst, jednodenních výletech nebo třeba na táborech. Ovšem ani v létě se nevyhneme ne úplně oblíbeným aktivitám, jako je praní nebo mytí nádobí. Vyplatí se proto mít po ruce přípravky, které snadno sbalíte i na cesty. „Zapomínat byste přitom neměli na to, aby přípravky byly šetrné ke zdraví a pokožce, která si během letních měsíců, kdy je vystavena sluníčku, častějšímu koupání a dalším vlivům, zaslouží ještě větší péči. Pokud hledáte alternativu šetrnou ke zdraví a životnímu prostředí nebo vyrážíte do přírody, vyplatí se zvolit takové produkty, které jsou právě v souladu s přírodou. V jejich složení najdete vysoký podíl přírodního původu a jsou snadno biologicky rozložitelné,“ vysvětluje Radek Marták, ředitel výzkumu a vývoje značky FeelEco.

FE-pribeh-clanek-img

V kempu, na táboře i všude, kde jste doma

FE-nadobi-OVOCE-ZELENINA-1L-02

Na dovolené v kempu, na dětském táboře a všude tam, kde máte během prázdnin vy nebo vaši blízcí své doma, nelze utéct mytí nádobí. Ve většině případů je navíc třeba jej mýt ručně.  Jistě proto oceníte přípravky na ruční mytí nádobí od FeelEco. Ty byly vyvinuty v souladu s přírodou a s ohledem ke zdraví pokožky rukou. Díky svému pečlivě vybranému složení s 98% podílem přírodního původu jsou velmi šetrné a pečují o pokožku. „Prostředky na nádobí FeelEco mají pH 5,5, takže nevysušují a nedráždí pokožku a díky složení s glycerinem a panthenolem o ni současně i pečují. I osoby s citlivou pokožkou je proto mohou bez obav používat a umývat tak nádobí bez rukavic,“ uvádí Radek Marták. Přípravek je také ideální na omytí ovoce a zeleniny, což nejen na cestách přijde vhod.

  • 98% podíl přírodního původu
  • Díky pH 5,5, panthenolu a glycerinu je šetrný k pokožce
  • Certifikace EU Ecolabel a Vegan
  • Vhodný i na mytí ovoce a zeleniny

 

 

 

FE-odstranovac-skvrn-MAX-450ml-01

Na všechny skvrny

S letními aktivitami jde ruku v ruce nejen zábava, ale také větší šance vzniku různých skvrn. Stačí jen okamžik nebo drobná chvilka nepozornosti a flek od zmrzliny, bláta nebo třeba barevných kříd je na světě. Užitečným pomocníkem vám proto bude odstraňovač skvrn, který si hravě poradí s každou nečistotou a vy tak nemusíte ztrácet čas komplikovaným odstraňováním skvrn, a navíc uchováte oblečení déle hezké. Vhodnou volbou může být FeelEco Odstraňovač skvrn MAX, který si hravě poradí se všemi fleky na bílém i barevném prádle. Přípravek je bez barviv i agresivní chemie a v jeho složení najdete 92% podíl přírodního původu. Benefitem je i praktické balení s rozprašovačem, jehož snadné použití jistě oceníte. Kvalitu odstraňovače potvrzuje získaná certifikace EU Ecolabel a ocenili jej i zákazníci v prestižní anketě Volba spotřebitelů 2023. Na cesty se hodí menší balení 200 ml.

  • 92% podíl přírodního původu
  • Volba spotřebitelů 2023 v kategorii Ekologické prostředky na prádlo
  • Bez barviv a agresivní chemie

 

Tip navíc

Na cestách jistě oceníte i produkty, s nimiž můžete pečovat o svou pokožku. V sortimentu značky FeelEco najdete řadu sprchových gelů, jejichž složení bylo vyvinuto s ohledem k přírodě. Je veganské, což potvrzuje i získaná certifikace Vegan, a najdete v něm 98% podíl látek přírodního původu. Sprchové gely mají šetrné pH 5,5 a obsahují panthenol, vitamin E nebo allantoin pro regeneraci pokožky. Na výběr máte hned ze tří vůní – limetka a bambus, levandule a ylang ylang nebo granátové jablko.

sprchove-gely-feeleco