Novinky

Vyzkoušejte novinku pro Vaše děti - prací gel a aviváž Baby

Před několika lety jsme si jako jednu z našich hlavních priorit stanovili rodinu a děti. Řekli jsme si, že uděláme produkty dost dobré pro naše děti a tedy i pro celou rodinu.

Po dlouhém vývoji a zkušenostech s našimi Feel eco produkty jsme pro všechny připravili novou baby řadu, která je vhodná i pro praní prádla určeného dětem do 3 let.

Při vývoji baby řady nám pomohla řada pozitivních reakcí na náš Feel eco prací gel přímo od maminek s dětmi, ale i náročná přání řady z Vás.

FE_web_carousel_babry_rada_3

Pojďme si baby řadu blíže představit.

Poznej Břeclavsko s Feel eco

PRODLOUŽENO AŽ DO 31.8.2017.

Připravili jsme pro Vás speciální Ecokvíz po památkách, které zanechali naši předci. Kochejte se v přírodě s celou rodinou a získejte 15% slevu na nákup v našem e-shopu.

Odpovězte na krátký kvíz, který Vás zavede ke schránce s pokladem a díky němuž se dozvíte nové informace o ekologii a přírodě.

 Kvíz Břeclavsko Feel eco

VYZKOUŠEJTE NOVÉ SPRCHOVÉ GELY

Od 1. května jsme pro Vás připravili novinku do Vašich koupelen. Poznejte kousek přírody v nových sprchových gelech Feel eco.
Sprchové gely Feel eco nabízíme ve 3 parfémových variantách – Granátové jablko, Levandule & Ylang-ylang a Limetka & Bambus. Tyto podle našeho dlouhodobého zkoumání pokrývají široké spektrum spotřebitelských preferencí a věříme, že každý zákazník si vybere tu svou.

Feel eco produkty (2 of 3)_1

Stránka 1 z 2 - 8 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.