Novinky

Feel Eco prostředek na ruční mytí nádobí vyhrál v dTestu
Redakce dTestu ve svém nejnovějším čísle věnovala jednu z pravidelných rubrik srovnání kvality prostředků na ruční mytí nádobí. dTest funguje na českém trhu již 26 let a kolem redakce známého časopisu vznikla významná organizace, která pomáhá lidem v orientaci při nákupu výrobků i při uplatňování  spotřebitelských práv.

V dTestu porovnávali 16 prostředků na mytí nádobí. Ty nebyly vybrané náhodně nebo podle subjektivního názoru redakce. Testované produkty doporučila mezinárodní výzkumná a analytická společnost Nielsen. Výběr zahrnuje jak značky, které vidíme každý den v televizní reklamě, tak ekologické produkty a privátní brandy známých řetězců. A v této prestižní konkurenci nejlépe uspěl náš Feel Eco prostředek na ruční mytí nádobí. (Feel Eco Washing Up Liquid).

 29573171_887953181396054_9091703358264802383_n

Hlavní slovo v testování měla zkouška mycích schopností. Redakce dTestu ale také přihlížela k hospodárnosti nákupu daného výrobku, k dávkování a složení.

Ukazuje se, že námi nastoupená cesta vyváženého přístupu, kdy klademe důraz na šetrnost k lidské pokožce i životnímu prostředí a současně nesnižujeme laťku vysoké účinnosti, je správná a popravdě jediná možná.

 

29354940_888479678010071_4588843385053175431_o

Značka Feel Eco má tento přístup ve svém rodném listě. Uvědomili jsme si jak mnoho produktů na mytí a praní je nevhodných zejména pro děti. Zadání vývojovému oddělení tedy znělo:  vyvinout výrobky plně ekologické a současně vysoce účinné. Přes počáteční skepsi se to podařilo, i proto, že naši výzkumníci je vyvíjeli pro svoje rodiny. Protože  jsme tedy Feel Eco nejdříve používali sami doma, můžeme je s důvěrou doporučit svým zákazníkům. V tom je síla naší značky.

I z tohoto důvodu jsme pyšní na Baby řadu Feel Eco. Mohli jste se s ní seznámit v minulém roce a letos chystáme její další rozšíření.
Představujeme nový výrobek - Komplexní čistič povrchů

Účinné čištění bez oplachovánía nejen to nabízí nový komplexní čistič povrchů. Představujeme vám nový výrobek v čisticí řadě Feel Eco.

Jemně parfemovaný komplexní čistič je vhodný pro snadné a rychlé bez oplachové čištění všech druhů povrchů.

letáček

Fosfa Life Science

Firma je živý organismus stejně jako příroda. Je závislá na prostředí, ve kterém se pohybuje. Současně toto prostředí ovlivňuje. Ve Fosfě jsme se od přírody naučili 3 důležité věci: být užiteční, pečovat o své okolí, umět se přizpůsobit.

fosfa_logo_ls

 

Břeclavská Fosfa patří opět mezi 100 nejlepších českých firem

(Praha 25. 11. 2017) V pátek 24. listopadu potvrdila břeclavská Fosfa svoje postavení v rámci  prestižní ceny Českých 100 nejlepších. Ze slavnostního vyhlášení výsledků ve Španělském sále Pražského hradu si odnesla vítězné ocenění v oborové kategorii „Invence – nasazení – export – zisk“.

fosfa_ib_100_1

 

Stránka 1 z 5 - 25 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.