akce-test

Akce - Dárek z řady výjimečných přírodních produktů FeelEco ke koupi vybraných praček značky Bosch se systémem i-DOS

Akce platí na vybrané pračky Bosch se systémem i-DOS zakoupené v době od 1. 9. 2023 do 22. 9. 2023. Platné nákupy můžete registrovat až do 6. 10. 2023.

Jak získáte dárek od FeelEco?
1. Kupte si vybranou pračku Bosch se systémem i-DOS v době konání akce.
2. Zaregistrujte svůj nákup na www.feeleco.com/akce-bosch. Úplná pravidla akce naleznete zde.
3. Po schválení registrace vám bude do 30 dnů zaslán dárek na vámi uvedenou adresu.
4. Registraci je nutné udělat v průběhu platnosti akce, nejpozději do 6. 10. 2023.

Jaké produkty jsou v balíčku FeelEco zahrnuty?

FeelEco Prací gel Color 1,5 l
FeelEco Hypoalergenní Prací gel Baby 1,5 l
FeelEco Hypoalergenní Odstraňovač skvrn Baby 200 ml
FeelEco plátěná taška

Akce trvá od 01. 09. 2023 do 22. 09. 2023 nebo do odvolání.

 

FeelEco – Umění výjimečnosti

FeelEco vyvíjí a vyrábí výjimečné přírodní produkty pro péči o zdraví, rodinu a domácnost. Produkty FeelEco jsou vyvíjeny v souladu s přírodou, pro naše děti a zdravý domov. FeelEco nabízí účinné přírodní produkty pro praní prádla, úklid domácnosti, mytí nádobí, péči o tělo, hypoalergenní kosmetiku pro děti a kojence i produkty na praní. Produkty řady Baby jsou vhodné pro děti od prvního dne života, neobsahují parfémy, konzervanty ani alergeny a jsou proto šetrné i ke zdraví alergiků a osob s citlivou pokožkou. FeelEco produkty neobsahují nebezpečné konzervanty MIT, jsou biologicky odbouratelné, nejsou testované na zvířatech a jsou vhodné pro čističky odpadních vod. Kvalitu FeelEco produktů garantuje prestižní certifikace EU Ecolabel, kterou značka FeelEco získala jako první v ČR již v letech 2010-2013. FeelEco uspělo již třikrát v anketě Volba spotřebitelů. V roce 2020 zvítězil FeelEco Odstraňovač skvrn Baby v kategorii Ekologická drogerie, v roce 2022 si čeští zákazníci zvolili FeelEco prostředky na ruční mytí nádobí v kategorii Ekologická drogerie a v roce 2023 získaly ocenění FeelEco Odstraňovače skvrn v kategorii Ekologické prostředky na prádlo.

Produkty značky FeelEco lze koupit na e-shopu www.feeleco.com, v prodejnách dm drogerie, ROSSMANN, TETA, Datart a na e-shopech rohlik.cz, kosik.cz, datart.cz, drmax.cz, pilulka.cz a lekarna.cz.

{formular-bosh}