Alergie na prací a čisticí prostředek a jak s ní bojovat?

Alergie na prací prášky a úklidové chemické přípravky je nepříjemnou a mnohdy i nebezpečnou záležitostí. Jak se tedy vyhnout alergickým reakcím a které přípravky jsou pro vás nejvhodnější? 

 

Vaše citlivá pokožka vyžaduje jemnější složení výrobků, které s ní přicházejí do styku. Čistá domácnost nemusí nutně znamenat používání chemických přípravků, které vám způsobují zdravotní komplikace. Nejvhodnějším řešením pro alergiky a osoby s citlivou pokožkou, jsou ekologické produkty.

Vsaďte na ekologii

 

 

stitek-FE-1024x768-na-eshop_0002s_0008_FE_500ml_na-nadobi-ovoce_1

chci_koupit

 

Vyčistí vaši domácnost stejně efektivně jako chemické přípravky, ale oproti nim jsou šetrné k vám i k přírodě.

Ekologické přípravky nevysušují pokožku a jsou hypoalergenní. Přináší tak úlevu vašemu zdraví a čistotu do vaší domácnosti. Dokáží efektivně odstranit nečistoty, přesto šetrně působí na vaši pokožku. Neobsahují fosfáty ani sulfáty a jsou vhodné i pro domácnosti s dětmi.

Úklid bytu ani mytí nádobí už pro vás nebude žádný problém.

Vítěz v boji s alergií


Nezapomínejte na sebe a své rodinné příslušníky s citlivou pokožkou ani při praní. Vždyť oblečení na sobě nosíme celý den. Prádlo v sobě po vyprání uchovává zbytky pracích prostředků i aviváže. Proto se za použití klasických výrobků objevuje svědění a vyrážka.

Předcházet alergickým reakcím je možné právě s ekologickými pracími prostředky.

Jsou biologicky rozložitelné a jejich látky snadněji rozpouští a odstraňují nečistoty. Obsahují neutrální pH a jsou bez přidaných parfémů, které pokožku obzvlášť dráždí.

 

boj%20s%20alergi%C3%AD

 

Zdraví máte jen jedno


Myslete na vaše zdraví i zdraví vašich dětí. Už nejsou nutné gumové rukavice, dvě předpírky či oddělené praní. Stačí používání ekologicky šetrných prostředků pro celou vaši rodinu.

 

 

chci_koupit