Novinky od FeelEco i na ty nejodolnější skvrny

Česká značka výjimečných přírodních produktů FeelEco představuje novinku v sortimentu – FeelEco MAX Odstraňovač skvrn a FeelEco Odstraňovač skvrn na praní, které vám značně usnadní péči o oblečení a uspoří tak i mnohdy nemalé peníze za nákup nového. Jeho benefitem je složení šetrné ke zdraví i přírodě, a především vysoká účinnost.

FeelEco-Ostranovace-skvrn

Jistě to zná každý z nás – nejen děti, ale i dospělí se velmi často dokáží snadno ušpinit během krátkého okamžiku. Některé skvrny, jako jsou například skvrny od oleje, potravin nebo trávy, mohou být velmi odolné a mnozí boj s nimi snadno vzdají. I proto česká značka přírodních produktů FeelEco přichází s novinkami z řady Odstraňovačů skvrn.

FE-odstranovac-skvrn-MAX-03

 FeelEco MAX Odstraňovač skvrn

FeelEco MAX Odstraňovač skvrn je řešením, poradí si s každodenními drobnými nehodami a ušetří Vám nejen nervy, ale také náklady na nové oblečení. Výhodou je, že je produkt vhodný na bílé i barevné prádlo a díky praktickému rozprašovači ho můžete aplikovat přímo na skvrnu. Pak už stačí nechat chvíli působit a dát oblečení do pračky tak, jak jste zvyklí.

Odstraňovač skvrn navíc splní i ty nejnáročnější požadavky na výjimečnost – je šetrný k pokožce i k oblečení, jemně parfémovaný, praktický, vysoce účinný, jeho složení je z 92% podílem přírodního původu, snadno biologicky odbouratelné, bez barviv a agresivní chemie. Zabaleno v plně recyklovatelném obalu. Jeho kvality potvrzuje i získaná certifikace EU Ecolabel.

FeelEco - Umění výjimečnosti 

 

FE-odstranovac-skvrn-NA PRANI-1l-01FeelEco Odstraňovač skvrn na praní

FeelEco Odstraňovač skvrn na praní je šetrný ke zdraví i prádlu a zároveň výjimečně účinný. Obsahuje 95% podíl přírodního původu. Prostředek je ideální spíše na rozsáhlejší skvrny od různých potravin, mastnoty, kosmetiky, bláta a trávy a dávkuje se přímo do pračky. Můžete s ním skvrnu i polít, ale na to se hodí více varianta s rozprašovačem. Prostředek je lehce parfémovaný, vhodný pro bílé i barevné prádlo, zabalený do plně recyklovatelného obalu.

FeelEco - Umění výjimečnosti 

 

UMĚNÍ VÝJIMEČNOSTI