FeelEco již potřetí Volbou českých spotřebitelů

15. června 2023 – FeelEco opět potvrdilo výjimečnou kvalitu svých produktů. Českými zákazníky byly v prestižní anketě Volba spotřebitelů FeelEco produkty zvoleny již potřetí. Letos byly na Letní scéně Pražské plovárny vyhlášeny Nejlepší novinkou 2023 v kategorii Ekologické prostředky na prádlo FeelEco Odstraňovače skvrn.

FeelEco-Volba-spotrebitelu2023-web

„Zákazníci a jejich spokojenost jsou smyslem a motivací všeho, co ve Fosfě a FeelEco děláme. Máme touhu neustále se zlepšovat. Ono to ani jinak nejde, naším cílem je být nejlepší na trhu a v každém okamžiku se o to musíme snažit. Jestli to dokážeme, o tom rozhoduje zákazník. Je nám tedy velkou ctí, že si čeští zákazníci již potřetí v Ekologické kategorii Volby spotřebitelů vybrali značku FeelEco. Zákazníci tak značce FeelEco vyjádřili něco, co se buduje velmi dlouho a záleží na každém detailu, a to je důvěra zákazníka,“ řekl v souvislosti s oceněním majitel společnosti Fosfa a zakladatel značky FeelEco Ivan Baťka, který nechal první FeelEco produkt vyrobit pro svou dceru.

feeleco-osobni-pribeh-banner

FeelEco v anketě Volba spotřebitelů uspělo opakovaně – v roce 2020 zákazníci ocenili FeelEco hypoalergenní Odstraňovač skvrn Baby, v roce 2022 v kategorii Ekologická drogerie zvítězily FeelEco prostředky na ruční mytí nádobí a letos si čeští zákazníci vybrali v kategorii Ekologické prostředky na prádlo inovovanou řadu FeelEco Odstraňovačů skvrn doplněnou o nové produkty v této kategorii. „FeelEco Odstraňovače skvrn patří mezi výjimečné produkty značky FeelEco. Výjimečné jsou zejména svojí šetrností ke zdraví a zároveň účinností v odstraňování velkého spektra skvrn. FeelEco Odstraňovače skvrn tak přispívají celkově k udržitelnému způsobu života a dělají také déle radost v šatnících zákazníků. Pomáhají zachovat prádlo čisté a beze skvrn,“ hodnotí důvody úspěšnosti produktů Radek Marták, ředitel výzkumu a vývoje FeelEco.

„Naše přírodní produkty FeelEco používáme i doma ve svých rodinách, máme s nimi tedy osobní pozitivní zkušenosti a s důvěrou je tak můžeme nabídnout i našim zákazníkům.“

Radek Marták, ředitel výzkumu a vývoje FeelEco

 

FE-odstranovac-skvrn-BABY-04

 

 FeelEco hypoalergenní odstraňovač skvrn Baby je vhodný na bílé i barevné prádlo. Produkt úspěšně prošel klinickým testem hypoalergenity - HRIPT, neobsahuje parfémy, konzervanty ani alergeny a je tak mimořádně šetrný ke zdraví a pokožce nejen dětí, ale i osob s citlivou pokožkou. Zároveň je vysoce účinný na odstraňování skvrn od potravin, kosmetiky, bláty i trávy, což ocení maminky zejména v letních měsících, kdy děti tráví více aktivního času venku. Jeho účinnost a šetrnost potvrzuje i prestižní certifikace EU Ecolabel, Vegan a také 92% podíl přírodního původu. Díky praktickému balení s rozprašovačem se navíc velmi dobře aplikuje. K dostání je v balení 200 ml.

≈ HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ ≈

„Podle mě nejúčinnější produkt svého druhu na trhu.“

 

 

FE-odstranovac-skvrn-MAX-450ml-03 (3)

 

FeelEco MAX Odstraňovač skvrn s 92% podílem přírodního původu je jednou z variant, jak ušetřit náklady na nové oblečení. Poradí si se všemi skvrnami na bílém i barevném prádle a díky praktickému rozprašovači ho můžete aplikovat přímo na skvrnu. Pak už stačí jen nechat chvíli působit a dát oblečení do pračky tak, jak jste zvyklí.

Odstraňovač skvrn je šetrný nejen k oblečení, ale také k pokožce a životnímu prostředí. Je jemně parfémovaný, praktický, vysoce účinný a jeho složení je snadno biologicky odbouratelné, bez barviv a agresivní chemie. Jeho kvality potvrzuje i získaná certifikace EU Ecolabel. K dostání je ve dvou velikostech 200 ml a 450 ml.

≈ HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ ≈

„Funguje na různé skvrny. Nastříkám na oblečení a dám do pračky. Nezůstane flek.“

 

 

FeelEco-Odstranovac-na-prani

 

FeelEco Odstraňovač skvrn na praní je šetrný ke zdraví i prádlu a zároveň výjimečně účinný. Obsahuje 95% podíl přírodního původu. Prostředek je ideální spíše na rozsáhlejší skvrny od různých potravin, mastnoty, kosmetiky, bláta a trávy a dávkuje se přímo do pračky. Můžete s ním skvrnu i polít, ale na to se hodí více varianta s rozprašovačem. Prostředek je lehce parfémovaný, vhodný pro bílé i barevné prádlo, zabalený do plně recyklovatelného obalu. K dostání je v balení 1 l.

≈ HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ ≈

„Používám již delší dobu a odstranil zatím všechny skvrny.“