FeelEco: Dětská pokožka vyžaduje citlivou péči. Pečlivě vybírejte kosmetiku i prostředky na praní.

Česká značka přírodní drogerie a kosmetiky FeelEco připomíná, jak je důležité věnovat péči výběru těch správných produktů pro děti. Pokožka našich nejmenších totiž od narození prochází postupným vývojem, který je úplně dokončen až po třetím roce. Proto je velmi důležité volit šetrné hypoalergenní přípravky, které neobsahují alergeny, parfémy ani konzervanty a nedráždí pokožku. S ohledem na všechny tyto aspekty byla vyvinuta i hypoalergenní řada Baby značky FeelEco.

FeelEco-pribeh

Při výběru vhodné dětské kosmetiky, ale i pracího prostředku, aviváže a dalších přípravků na praní, které jsou vhodné i pro citlivou pokožku našich nejmenších, tak pomůže pečlivá kontrola složení daného produktu. Jednou z cest mohou být kvalitní přírodní produkty ohleduplné nejen ke zdraví, ale i k přírodě. Vodítkem pak mohou být také různé certifikace a testy, které garantují nezávadnost a vhodné složení, jako je například hypoalergenní test HRIPT nebo certifikace EU Ecolabel.

Praci-gely-na-detske-pradlo-nebezpecne-latky_1

 

3 praktické tipy navíc

  • Nové oblečení je před nošením vždy třeba nejdříve vyprat. Při nákupu oblečení dávejte přednost přírodním materiálům před syntetickými. Ideální je bavlna, která je příjemná na dotek, nedráždí pokožku a současně ji lze prát na vyšší teploty. Minimalizací syntetických materiálů také snížíte objem uvolňovaných mikroplastů do odpadních vod.

 

  • Žehlení pomáhá dezinfikovat prádlo a likvidovat bakterie, které se ničí až při teplotách nad 60°C. Používat můžete jemnou šetrnou aviváž. Díky ní se bude dětské prádlo žehlit snadněji a bude krásně měkké a příjemné na dotek. (Výjimkou jsou látkové přebalovací pleny – pro ně není použití aviváže vhodné, protože snižuje jejich savost.)

 

  • Důležitým, ale mnohdy opomíjeným bodem je čistota pračky. Myslete proto i na pravidelné čištění bubnu, dvířek a těsnicí gumy. I zde mohou zůstávat nečistoty, které usnadňují množení mikroorganismů a mohou dětskou pokožku dráždit, a to i při používání vhodných pracích prostředků. Pračku nechávejte po praní otevřenou, aby vždy dobře vyschla.

 

 

Hledáte jemný a k pokožce citlivý produkt, který současně zvládne odstranit i ty nejodolnější skvrny od kosmetiky, jídla či trávy, a to na barevném i bílém oblečení? Vsaďte na FeelEco Odstraňovač skvrn Baby. Jeho velkou předností je vedle vysoké účinnosti také hypoalergenní složení, které potvrzuje i hypoalergenní klinický test HRIPT. V jeho složení nenajdete žádné parfémy, konzervanty ani alergeny a bez obav jej tak můžete použít i na oblečení pro miminka. Benefity odstraňovače skvrn potvrdila náročná certifikace EU Ecolabel a certifikace Vegan. Díky praktickému balení s rozprašovačem se navíc velmi dobře aplikuje.

 

 

≈ HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ ≈

„Podle mě nejúčinnější produkt svého druhu na trhu.“

„Je výborný pro citlivou pleť.“

„Dle dcery pere výborně, koupili jsme pro vnoučátka.“

 

 

Hypoalergenní prací gel Baby od FeelEco je vhodný na praní prádla pro děti včetně malých miminek. Ocení ho ale všechny osoby s citlivou pokožkou. V jeho složení najdete 97% podíl přírodního původu – hlavními aktivními látkami jsou rostlinné oleje a cukry, které doplňuje mýdlo a enzymy pro ochranu barev. Prací gel využijete na praní bílého, barevného i tmavého prádla, k jeho přednostem patří také skvělá účinnost už při nízkých teplotách. Hypoalergenní složení bez alergenů, konzervantů a parfemací potvrzuje i nezávislý klinický test HRIPT a přípravek získal také certifikace EU Ecolabel a Vegan.