Děláme věci pro naše děti. Ne obrazně, ale doslova.

Jsou výrobky dobré a špatné, levné a drahé, užitečné a zbytečné. A pak takové, které se nedají zařadit do známých kategorií. Protože jsou jiné. Není to tím, že by měly něčeho více, nebo méně než ostatní. Jednoduše na ně sedí pojmenování „kategorie sama pro sebe“.

 

Tou se stanete, když se nebojíte nést za něco odpovědnost. Třeba za to, že produkty, které vyrábíte a prodáváte, budou používat vaše děti. To je smysl práce nás všech ve Feel Eco. Děláme věci pro naše děti. Ne obrazně, ale doslova. Taková je naše nová řada Baby.

Nové produkty pro naše děti

Už nyní si můžete v našem e-shopu koupit prací gel a aviváž, další budou následovat. Tím se vlastně naplnila první část příběhu Feel Eco: i naše děti mají v čem prát. Při zrodu značky Feel Eco stálo jasné zadání: vyvinout takové produkty, které by každý z nás bez obav používal u sebe doma. Ne proto, že jsou „naše“, ale proto, že jsou šetrné.

baby rada clanek_web

 

Šetrné k přírodě, šetrné k pokožce a v konečném důsledku šetrné i k rodinnému rozpočtu.

 

Že to říká každý? Ale ne každý to dělá. My jsme připravili Baby řadu a budeme pokračovat. Naše řada pro děti je smyslem naší práce. Feel Eco vzniklo proto, že na trhu chyběly produkty, které by nám vyhovovaly a kterým bychom bez obav svěřili péči o naši rodinu, domov.

Jsme na začátku. Zlepšujeme složení i obaly. Vychytáváme obsah i formu, řečeno dnešním slovníkem. Ale to důležité zůstává: učíme se od přírody. Ne proto, že je to trendy, ale protože to dává smysl. Nemá cenu vyrábět něco, co ubližuje okolí, ve kterém žijeme. Nemá smysl prodávat něco, co bychom sami nechtěli používat.

 

Chceme vám nabídnout možnost dělat věci jinak.

 

Feel Eco nechce měnit svět. Chce vám nabídnout možnost dělat věci jinak. Jednoduše, účinně a smysluplně. Příroda není místo, kam si o víkendu nebo o dovolené zajedete. Příroda začíná za prahem každého domu. Čím hůř se k ní budeme chovat, tím dál ji od toho domu zaženeme. Proto jsme vyvinuli Feel Eco. Abychom přírodu přestali zahánět od našich domovů. A protože nejcennější součástí každého domova jsou děti, nemohli jsme je vyjmout z našeho příběhu. Nemohli jsme začít vyrábět něco, co nebude vhodné pro nejmenší.

A tím se vracíme na začátek, k řadě Baby. Zkuste ji. My to udělali a máme z ní radost.