Festival Evolution - Výstava Ecoworld

Feel Eco se ve dnech 18. - 20. 3. 2016 už po šesté v řadě zúčastnilo největšího českého festivalu zdravého životního stylu Evolution na výstavišti Praha, Holešovice. Feel Eco stánek se i tentokrát prezentoval v rámci veletrhu Ecoworld, který je jednou z celkem šesti výstav pořádaných v rámci festivalu Evolution. Podívejte se na report z tohoto festivalu.

V průběhu tohoto ročníku jsme se v duchu motta festivalu pokoušeli návštěvníkům „nasadit brouka do hlavy“ prezentací našich tří nových produktů – čističe oken a skel a inovovaného univerzálního a WC čističe. Pro větší reprezentativnost jsme si nechali vyrobit zcela nový interiér našeho stánku, jehož součástí byl stejně jako v předchozích letech i dětský koutek s feel Eco omalovánkami. Při realizaci stánku jsme kladli důraz na přírodní prvky jako dřevo, kůra, voda a flóra. Propojení značky Feel Eco a naší domovské firmy Fosfa jako jednoho celku symbolizovalo čelo stolu s barevnými obtisky rukou, které pro nás vyrobily děti z firemní Fosfa školky a veletržní mini zahrádka se saláty z naší nově realizované vertikální farmy.

Také tentokrát jsme byli spolu s kolegy z obchodu a vývoje detergentů a marketingu připraveni zodpovídat nejrůznější všetečné dotazy návštěvníků veletrhu a vést předběžná jednání s potenciálními klienty. Jako zpestření jsme návštěvníkům našeho stánku dávali ochutnat moravské koláčky, k nákupům pak od nás dostávali plátěnou eko-tašku, vzorky výrobků a poukázku na 20% slevu na e-shopu feeleco.com.

Rádi bychom poděkovali všem, kdo se festivalu Evolution zúčastnili a zavítali k našemu stánku s ekologicky šetrnými, vysoce účinnými pracími a čisticími prostředky. Děkujeme za Vaši přízeň i za pozitivní energii, kterou jste nám po celou dobu trvání festivalu předávali.