Feel Eco odstraňovač skvrn Baby je českými spotřebiteli zvolen novinkou roku 2020 v kategorii Ekologické prostředky na praní.

Spotřebitelé v letošním roce zvolili Novinkou roku 2020 v kategorii Ekologické prostředky na praní produkt značky Feel Eco Odstraňovač skvrn Baby. Produkt před časem úspěšně získal i prestižní certifikát EU Ecolabel, kde prokázal nejvyšší kvalitu, účinnost a ekologickou šetrnost. Vítězství u českých spotřebitelů je tak dalším oceněním, které značka Feel Eco v letošním roce získává. Feel Eco Odstraňovač skvrn Baby je vyvinutý a dermatologicky testovaný především pro děti od 0-3 let a osoby s citlivou pokožkou, neobsahuje parfemace, konzervanty ani alergeny.

FE_Odstranovac-Baby_Volba_web

„Certifikace EU Ecolabel pro nás byla potvrzením kvality produktů ze strany odborníků. Ocenění Volba spotřebitelů – Novinka 2020 v kategorii Ekologické prostředky na praní je pro nás ale významnější tím, že se jedná o ocenění od našich zákazníků, kteří jsou pro nás motivací k neustálému zlepšování našich produktů. Velmi si toho vážíme a děkujeme všem našim zákazníkům za podporu a podněty pro další zlepšení. Služba zákazníkům je pro nás při práci klíčová. Produkt Feel Eco Odstraňovač skvrn Baby navíc patří do kategorie produktů pro děti, které byly hlavním důvodem vzniku značky Feel Eco. Na zdraví našich dětí nám totiž ve Feel Eco skutečně záleží.“  Ing. Radek Marták, Ředitel Výzkumu a vývoje Feel Eco.

O titul Nejlepší novinka se letos ucházelo 160 nových a inovovaných výrobků. Ty v průzkumu hodnotilo 4000 spotřebitelů v celkem 51 kategoriích. Ke klasickým kategoriím v letošním roce přibylo i několik novinek, například Ekologické obaly, Ekologické prostředky na praní či Bezlaktózové potraviny. „Reagujeme tak, stejně jako mnozí výrobci a obchodníci, na rostoucí zájem spotřebitelů o ekologická témata a udržitelnost, stále také dominuje zdravý životní styl,“ vysvětluje rozšíření manažer marketingové skupiny pořádající společnosti Lukáš Matějka a dodává, že v letošním ročníku přibylo registrací nejen od silných značek, ale také od farmářských či regionálních výrobců.

Výzkum s reprezentativním vzorkem 4000 respondentů, které rozhoduje o výsledcích v jednotlivých kategorií zajišťuje renomovaná výzkumná společnost Nielsen. Ta každoročně zjišťuje, který z výrobků považují čeští spotřebitelé v dané kategorii za nejlepší.

Letošní ročník Volba spotřebitelů – Novinka roku 2020 byl letos vyhlášen netradičně online formou, a to 11. 6. 2020 v 16.00 hod. Záznam z vyhlášení je možné zhlédnout na webových stránkách pořadatelské společnosti Atoz Marketing Services nebo na Youtube kanálu.