Od střechy až po podlahu – tam všude oceníte Univerzální čistič FeelEco

Ať už bydlíte v domě nebo bytě, máte zahradu či terasu, úklid domácnosti nemine nikoho. Pokud se chystáte na větší úklidový projekt anebo plánujete každodenní běžný úklid, máme pro vás tip na výkonného pomocníka – univerzální čistič FeelEco, který je díky svému složení vhodný a účinný na všechny povrchy. Tento prostředek je šetrný k pokožce vašich rukou. V jeho složení najdete 97% podíl přírodního původu, a navíc je i Pet friendly.

Teplé měsíce vybízí k úklidu i jiných částí obydlí, než jsme zvyklí po zbytek roku. Čerstvý vzduch nás nabádá trávit více času na zahradě či terase, více větráme a naše pozornost se tak upíná na jiné kouty domova než běžně. Do hlavní role se nově staví zahradní nábytek, okenní rámy, podlaha na terase, podkrovní trámy a další místa, která máme na očích a snažíme se, aby byla čistá. Nabízí se otázka, jaké přípravky zvolit na všechny možné povrchy? Ať jde o dřevo, sklo, nátěr, keramiku, dlaždice, jakékoliv pracovní desky a linky – máme pro vás řešení – tím je univerzální čistič FeelEco, který byl vyvinut tak, abyste jej mohli použít na jakýkoliv omyvatelný povrch v domácnosti. Ušetří nejen váš čas při rozhodování, ale také místo ve skříni, protože nemusíte skladovat nespočet různých přípravků. Díky vysoké koncentraci účinných látek v přípravku ušetříte i finance.

 

 

Tip FeelEco – Účinný pomocník na každý povrch

  • Univerzální čistič FeelEco je skvělou volbou pro úklid jakéhokoliv povrchu. Komplexní přípravek je vysoce účinný, takže si hravě poradí se všemi nečistotami.
  • Byl vyvinut na bázi mýdla, olejů a složek z cukrů, je tak šetrný k vaší pokožce a není třeba používat rukavice při úklidu. Má neutrální pH a 97% podíl přírodního původu. Navíc je Pet friendly.
  • Využijete jej na všechny povrchy, od dřeva, kovu, kamene i mramoru, až po keramiku, sklo, dlaždice nebo pracovní desky.

 

„Všechny FeelEco produkty mají vysoký obsah přírodního podílu a jsou vyvíjeny především s ohledem na lidské zdraví. Jsou také snadno biologicky rozložitelné. Základem aktivních látek v produktu jsou především rostlinné oleje a jejich účinnost je podpořena minerálními látkami a dalšími funkčními složkami,“ uvádí Radek Marták, ředitel výzkumu a vývoje FeelEco. Zároveň doplňuje, že účinnost a ekologickou šetrnost přípravků FeelEco potvrzuje mezinárodní certifikace EU Ecolabel, kterou značka získala jako první v České republice již v roce 2010.

Univerzální čistič má skvělé odmašťovací schopnosti – využijete jej tak například nejen na čištění zašlého venkovního nábytku nebo podlah. Účinný je také při běžném každodenním úklidu – můžete jej použít v kuchyni, koupelně, na kachličky, prostě všude tam, kde je potřeba odstranit nečistoty. Díky své biologické odbouratelnosti jej můžete využít i na chalupě – složení přípravku respektuje přírodu a je vhodné i pro čističky odpadních vod. Navíc s sebou nebudete muset vozit několik přípravků a ušetříte místo při cestování. Běžné dávkování je 30ml na 5l vody pro mytí podlah, pokud však potřebujete vyčistit mastnější povrch, dávkování je možné vhodně zvýšit i na více než dvojnásobek. Pro běžné mytí však vyšší dávka obvykle není potřebná.