České hypoalergenní produkty Feel Eco

kampan-jaro-banner

Produkty řady Baby jsou v souladu s filozofií Feel Eco vhodné pro děti od prvního dne jejich života a přispívají tak ke zdravému vývoji dětské pokožky a dětskému zdraví, které je důležité pro kvalitu života a zdraví i v dospělosti.

Když jde o děti, nechcete dělat kompromisy v kvalitě produktů, které by případně mohly mít negativní vliv na zdraví dítěte. Feel Eco je z tohoto hlediska především sázka na jistotu. Feel Eco Baby kosmetika získala výborné hodnocení v náročném hypoalergenním testu HRIPT, je bez parfémů, problémových konzervantů a je vhodná pro ekzematiky, alergiky a osoby s citlivou pokožkou. Celá řada Feel Eco Baby nabízí i produkty na praní a mytí. Patří sem tedy i Prací gel Baby, Prostředek na mytí dudlíků Baby nebo Baby odstraňovač skvrn, který letos vyhrál ocenění Volba spotřebitele v kategorii Ekologické prostředky na praní.

fotoProč by měli rodiče miminek sáhnout právě po produktech řady Feel Eco Baby?

Rozhovor s Radkem Martákem, ředitelem výzkumu a vývoje značky Feel Eco o nových produktech hypoalergenní kosmetiky Baby, které byly vyvinuty pro děti od prvních dnů jejich života a které jsou vhodné i pro ekzematiky, alergiky a osoby s citlivou pokožkou.  Přečíst rozhovor >>>

 

Screenshot 2021-04-07 at 17.21.04  Screenshot 2021-04-07 at 17.21.21  Screenshot 2021-04-07 at 17.21.34

 
PRODUKTY PRO DĚTI A KOJENCE ŘADY FEEL ECO BABY NEOBSAHUJÍ ŽÁDNÉ PARFÉMY, ALERGENY, ANI KONZERVANTY A JSOU PROTO VHODNÉ PRO DĚTI OD PRVNÍHO DNE JEJICH ŽIVOTA A OSOBY S CITLIVOU POKOŽKOU.