Aktuality, Strana 12

Co znamená, když je produkt dermatologicky testován?

Detergentní prostředky kupujeme proto, abychom něco udělali pro svoje oblečení, domov nebo prostředí, ve kterém žijeme. Kosmetické přípravky zase slouží nám samotným, naší pokožce, vlasům, řasám a nehtům. Aby byla splněna naše očekávání, od těchto přípravků požadujeme účinnost, a výrobci nás o skvělých vlastnostech svých výrobků přesvědčují nejrůznějšími testy. Co však jejich používání znamená pro naše zdraví?

Mýt či nemýt? Toť otázka aneb jak často a čím si umývat ruce?

Zapřemýšleli jste někdy nad tím, kolik věcí a s nimi i špíny a bakterií, vám projde rukama za den? Zkusme si projít takový běžný den, kde všude na vás tyto hrozby číhají. Při nakupování na nákupním košíku, v hromadné dopravě, mincích i bankovkách, klávesnicích, mobilních telefonech i klikách.

Pouze na jednom prstu ruky můžete najít až 12 000 bakterií. Tato představa vyvolá v každém z nás obavu z různých onemocnění. A je oprávněná. Už od dětství jsme se učili, že si ruce myjeme vždy před jídlem a po toaletě. Stejně tak to nyní učíme naše děti. Stačí to ale?

Připravte se pod stan s praktickým balením na cesty

Spaní pod stanem je pro některé z nás již od dětství oblíbeným zážitkem a zábavou. Starosti ale začínají ve chvíli, kdy se snažíte na takovou dovolenou zabalit. Při balení pod stan je lepší spíše věci z tašky odebírat, než přidávat další.

Je však všeobecně známo, že sbalit vše potřebné a mít co nejmenší zavazadlo, je nadlidský úkon.

Děláme věci pro naše děti. Ne obrazně, ale doslova.

Jsou výrobky dobré a špatné, levné a drahé, užitečné a zbytečné. A pak takové, které se nedají zařadit do známých kategorií. Protože jsou jiné. Není to tím, že by měly něčeho více, nebo méně než ostatní. Jednoduše na ně sedí pojmenování „kategorie sama pro sebe“.

Stránka 12 z 13 - 62 položek celkem