S Feel Eco můžete umýt talíře i něco k snědku

V reklamě se slibuje. Účinnost i něco navíc. Třeba šetrnost k přírodě. My neslibujeme, my nabízíme ověřené zboží. Ověřené díky vám, zákazníkům. Například Prostředek na mytí nádobíovoce a zeleniny, který získal 1. místo v dTestu.

Prostředek na mytí nádobí i na ovoce? Existuje něco takového?

Znáte to všichni. Věci, které opravdu používáme máme po ruce. Kávovar, ohřívač vody, prostředek na mytí nádobí. A pak máme spoustu dalších prostředků, které leží kdesi v kuchyni nebo v krabicích různě po skříních.

Koupili jsme si je s tím, že se budou hodit, ale pak jsme je jaksi uklidili, protože je nepožíváme pravidelně. Nebo nám jen překáží. A místo jejich používání je prostě jednodušší se zařídit po staru.

Čím umývat nádobí, ale i ovoce a zeleninu?

 

Když si přineseme ovoce nebo zeleninu domů, je dobré je umýt. Nejlépe pořádně. Nejen pod tekoucí vodou. Chceme mít jistotu. Takovou jistotu vám nabízí Feel Eco. Náš prostředek na mytí nádobí se hodí i na potraviny, ovoce a zeleninu. Protože jeho složení je šetrné nejen k přírodě, ale i k vaší pokožce.

Všimněte si, že v reklamě používají herci při prezentaci produktů na mytí nádobí rukavice. Asi vědí proč. Jejich složení je takové, že není vhodné, aby přišly do styku s naší pokožkou.

A už vůbec ne s tím, co používáme k jídlu. Ne tak Feel Eco.

stitek-FE-1024x768-na-eshop_0002s_0002_FE_1000ml_na-nadobi-ovoceFE-610x265-bez_dtest

S naším prostředkem na nádobí můžete v pohodě omýt i ovoce a zeleninu. Jste si tak jisti, že je nejen hygienicky umytá, ale i zdravotně nezávadná. My neslibujeme, my vás přesvědčíme svými výsledky. Zkuste to a uvidíte.

 

chci_koupit

 

Na vaší kuchyňské lince může stát jediná lahev, po které sáhnete, když potřebujete umýt nejen hrnky po návštěvě.

 

FE 1024x768 na eshop_0002s_0008_FE_500ml_na-nadobi-ovoceFE 1024x768 na eshop_0002s_0010_FE_5L_na-nadobi-ovoceFE 1024x768 na eshop_0002s_0002_FE_1000ml_na-nadobi-ovoce

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.