Vyzkoušejte novinku pro Vaše děti - prací gel a aviváž Baby

Před několika lety jsme si jako jednu z našich hlavních priorit stanovili rodinu a děti. Řekli jsme si, že uděláme produkty dost dobré pro naše děti a tedy i pro celou rodinu.

Po dlouhém vývoji a zkušenostech s našimi Feel Eco produkty jsme pro všechny připravili novou baby řadu, která je vhodná i pro praní prádla určeného dětem do 3 let.

Při vývoji baby řady nám pomohla řada pozitivních reakcí na náš Feel Eco prací gel přímo od maminek s dětmi, ale i náročná přání řady z Vás.

Prací gel a aviváž Feel eco Baby

Pojďme si baby řadu blíže představit.

Baby řada s láskou pro naše děti

 

Feel Eco Baby prací gel

 

Feel Eco baby prací gel je vhodný na bílé, barevné i tmavé prádlo. Díky svému složení a směsi enzymů je velmi účinný již při nízkých teplotách praní. Složky pro ochranu barev zabezpečí, že prádlo bude vypadat stejně i po opakovaném vyprání.Feel eco prací gel Baby

Neobsahuje žádné parfemace a alergeny. Všechny obsažené aktivní složky jsou rostlinného původu a jsou snadno biologicky rozložitelné.

Feel Eco baby gel spojuje výhody, které má prací prášek pro novorozence s běžným pracím gelem. Spojuje jeho účinnost a nepoužívá konzervanty. Není zde ani možnost nerozpuštěných zbytků na prádle, jako když použijete běžný sypký prací prášek. Tím pomáhá předcházet vzniku nežádoucích dermatologických reakcí při kontaktu pokožky s pranými tkaninami.

Prací účinky byly ověřeny laboratorními testy a opírají se o zkušenosti s Feel Eco color pracím gelem. Šetrnost ke kůži byla ověřena pod dohledem lékařů.

Věříme, že náš Feel Eco baby gel budete mít raději než běžný prací prášek pro děti.

Tlačítko chci koupit

 

Feel Eco baby aviváž

 

Feel eco aviváž BabyFeel Eco baby aviváž obsahuje snadno biologicky rozložitelné aktivní složky. Jejich hlavní funkce je odstranění nepříjemného jiskření prádla při svlékání a prádlo je díky tomu po vyprání měkké, hebké a snadno se i žehlí. Nepřítomnost složek jako parfemace, alergeny a konzervanty pomáhá předcházet vzniku nežádoucích dermatologických reakcí při kontaktu pokožky s pranými tkaninami.

Vaše děti budou jako v peřince. I zde byla šetrnost ke kůži ověřena pod dohledem lékařů.

Buďte si jisti, že vše, co cítíte, jsou suroviny přírodního původu plně bez alergenů a parfémů. Prádlo po produktech zůstane svěží.

Přejeme mnoho příjemných chvil s Vašimi dětmi, spoustu čistého prádla a úsměvů.

 

Tlačítko chci koupit

 

Hledáte univerzální prostředek k praní veškerého stálobarevného prádla? Podívejte se na kategorii pracích prostředků. Doporučujeme Feel Eco univerzální prací prášek 600g.

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.