Vyzkoušejte novinku pro Vaše děti - prací gel a aviváž Baby

Před několika lety jsme si jako jednu z našich hlavních priorit stanovili rodinu a děti. Řekli jsme si, že uděláme produkty dost dobré pro naše děti a tedy i pro celou rodinu.

Po dlouhém vývoji a zkušenostech s našimi Feel eco produkty jsme pro všechny připravili novou baby řadu, která je vhodná i pro praní prádla určeného dětem do 3 let.

Při vývoji baby řady nám pomohla řada pozitivních reakcí na náš Feel eco prací gel přímo od maminek s dětmi, ale i náročná přání řady z Vás.

FE_web_carousel_babry_rada_3

Pojďme si baby řadu blíže představit.

Baby řada s láskou pro naše děti

 

Feel eco Baby prací gel

 

Feel eco baby prací gel je vhodný na bílé, barevné i tmavé prádlo. Díky svému složení a směsi enzymů je velmi účinný již při nízkých teplotách praní. Složky pro ochranu barev zabezpečí, že prádlo bude vypadat stejně i po opakovaném vyprání.Feel eco prací gel Baby

Neobsahuje žádné parfemace a alergeny. Všechny obsažené aktivní složky jsou rostlinného původu a jsou snadno biologicky rozložitelné.

Feel eco baby gel spojuje výhody, které má prací prášek pro novorozence s běžným pracím gelem. Spojuje jeho účinnost a nepoužívá konzervanty. Není zde ani možnost nerozpuštěných zbytků na prádle, jako když použijete běžný sypký prací prášek. Tím pomáhá předcházet vzniku nežádoucích dermatologických reakcí při kontaktu pokožky s pranými tkaninami.

Prací účinky byly ověřeny laboratorními testy a opírají se o zkušenosti s Feel eco color pracím gelem. Šetrnost ke kůži byla ověřena pod dohledem lékařů.

Věříme, že náš Feel eco baby gel budete mít raději než běžný prací prášek pro děti.

chci_koupit

 

Feel eco baby aviváž

 

Feel eco aviváž BabyFeel eco baby aviváž obsahuje snadno biologicky rozložitelné aktivní složky. Jejich hlavní funkce je odstranění nepříjemného jiskření prádla při svlékání a prádlo je díky tomu po vyprání měkké, hebké a snadno se i žehlí. Nepřítomnost složek jako parfemace, alergeny a konzervanty pomáhá předcházet vzniku nežádoucích dermatologických reakcí při kontaktu pokožky s pranými tkaninami.

Vaše děti budou jako v peřince. I zde byla šetrnost ke kůži ověřena pod dohledem lékařů.

Buďte si jisti, že vše, co cítíte, jsou suroviny přírodního původu plně bez alergenů a parfémů. Prádlo po produktech zůstane svěží.

Přejeme mnoho příjemných chvil s Vašimi dětmi, spoustu čistého prádla a úsměvů.

 

chci_koupit

 

Hledáte univerzální prostředek k praní veškerého stálobarevného prádla? Podívejte se na kategorii pracích prostředků. Doporučujeme Feel eco univerzální prací prášek 600g.

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.