Je důležité odkud výrobek pochází?

Říkáme o Feel Ecu, že je šetrné k přírodě. Většinou argumentujeme tím, z čeho jsou naše výrobky vyrobené. Je ale také důležité, kde jsou vyrobené? Domníváme se, že ano.

Břeclavsko kvíz

 

Ekologicky šetrný prostředek

 

Prohlásit o sobě, že jste šetrný k přírodě neznamená totiž vyjmout jen jednu, byť velmi důležitou část vývoje výrobku, a tu předřadit před ostatní. Součástí ekologického přístupu k výrobě musí být nejen produkce sama, ale také další části „putování“ Feel Eco produktů k zákazníkovi a také od zákazníka, tzn. do odpadu. Ale o tom někdy jindy.

Vztah značky k přírodě je dán i zdravým rozumem. To znamená proč něco převážet přes půl zeměkoule a vypouštět přitom spoustu nečistot do ovzduší, když je možné vše zařídit poblíž zákazníků. Vyrobeno v Česku je tedy to samé jako „žádný zbytečný odpad do ovzduší“ nebo „ani kapka spálené nafty navíc“.

Feel Eco vyrobeno na jižní Moravě

 

Je-li tedy Feel Eco vyráběné na jihu Moravy, pak rozhodně při jeho nákupu „myslíte globálně a jednáte lokálně“. Feel Eco není ekologické prvoplánově, ale ze své podstaty. Vznikl jako brand, který má být jiný než ostatní.

Přemýšleli jsme, než jsme jej uvedli na trh. I vy se prosím zamyslete, když nakupujete nějaký výrobek, zda to, co slibuje, opravdu plní. Důležitý je celkový přístup. Je to něco jako desetiboj. Nestačí umět dobře házet nebo skákat, musíte i rychle běžet. Feel Eco se o takový přístup snaží. I proto si myslíme, že má smysl a dopad na přírodu skutečnost, že je vyroben v České republice.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.