Jakou účinnost naše produkty mají?

O našich produktech průběžně píšeme mnohé. Dnes přišel čas na článek o tom, jak vlastně naše produkty vyvíjíme a tedy: Jakou účinnost naše produkty mají? Špiníme, zapékáme, myjeme, pereme a měříme čistotu. Zdá se to vše poměrně jednoduché.

Každý výrobek, který máme, prošel sadou náročných testů, se kterými jste se zřejmě někdy setkali v různých článcích.

účinnost příroda

 

 Naše testy vychází z testů certifikovaných a co do největší míry je napodobují. Právě v tom co nejpřesnějším napodobování je největší složitost. Každá jednotlivá špína, kterou připravujeme, se musí velice přesně připravit a zapéct a následně přesným postupem umýt.

Pokud pereme, používáme profesionální sadu špín, abychom viděli všechny výsledky přesně a opakovatelně. Výsledky měření poté pečlivě zpracováváme do porovnávacích grafů. Jen tak určíme, co se podařilo vyvinout a zda je nutné pokračovat, nebo je hotovo.

Zašpiněné talíře:

zašpiněné talíře

Plátna na prací testy před a po:

Plátna na prací testy

Test čističů pevných povrchů:

Test čističů pevných povrchů

 

Zřejmě vás teď zajímá, jak si podle našich testů stojíme?

 

Ukážeme si pár příkladů, jak ke vývoji našich produktů přistupujeme:

U pracích gelů nás samozřejmě zajímá, jak perou špínu. Neméně důležité ale je také to, jak color gel chrání barvu.

graf účinnosti pláten

ochrana barev

U prostředků na nádobí nás zajímá, jak je šetrný ke kůži, ale samozřejmě musí být dost účinný, aby dobře sloužil. Důležité je také to, aby byly jak odmašťovací schopnost, tak pěnivost v rovnováze.

graf pěnivosti

Poslední ukázkou je náš čistič koupelen. Ten se testuje na úplně speciálním zařízení a sledovali jsme jak odvápňovací účinnost, tak odstraňování mýdlových usazenin.

graf účinnosti čističe koupelen

 

graf mýdlových usazenin

 

Věříme, že se vám nahlédnutí do naší filosofie účinnosti líbilo a jste s výrobky spokojeni anebo jsme vás nyní naklonili k vyzkoušení.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.