Fosfa Life Science

Firma je živý organismus stejně jako příroda. Je závislá na prostředí, ve kterém se pohybuje. Současně toto prostředí ovlivňuje. Ve Fosfě jsme se od přírody naučili 3 důležité věci: být užiteční, pečovat o své okolí, umět se přizpůsobit.

fosfa_logo_ls

 

Hledáme vlastní cesty

A samozřejmě chceme být špičkovými inovátory. Protože jinak bychom museli jen někoho jiného následovat. A my hledáme vlastní cesty.

V přírodě ani v obchodě nepřežije nikdo, kdo není užitečný druhým. Musíte vyvíjet a vyrábět takové služby, které někdo jiný potřebuje a ocení. Jinak skončíte jako slepá vývojová větev. Schopnost být ostatním užitečný vyžaduje tvrdou práci. Musíte znát svoje zákazníky, vědět, jak a nad čím přemýšlí, co je trápí.

A neustále být připraven jim nabídnout to, co nikdo jiný neumí. Protože jedinečnost je součástí služby druhým.

Péče o prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, patří k povinnostem každého z nás. Nepřežijeme, zničíme-li si svět, který nás stvořil. A svět kolem nás nepřežije, když se o něj nebudeme starat. To není altruizmus, ale obchodní nutnost. Lidé, město, příroda, společnost - vše, co nás obklopuje, nám vytváří podmínky pro naši práci. Jejich osud je osudem naším. Jsme propojeni a ve Fosfě si to sami na sobě moc dobře uvědomujeme.

První, co si při naší práci klademe za otázky, je vztah toho, co vyrábíme, k životnímu prostředí a k našemu bezprostřednímu okolí. Jdeme složitějšími cestami. Nebo je spíš sami vyhledáváme.

Svět kolem nás se mění. Více než si mnozí připouští.

Ve Fosfě se učíme být spolutvůrci těchto změn. K tomu potřebujeme být vynalézaví v inovacích. Soulad moderních technologií, firemních hodnot a vztahu k životnímu prostředí je základem naší Life science filozofie. Vyvíjíme a vyrábíme produkty, které splňují naše vlastní náročné podmínky. Říkáme-li o našich nových značkách Feel Eco nebo Feel Greens, že je vytváříme pro naše vlastní rodiny a děti, myslíme to doslova. Ohleduplnost k životnímu prostředí je samozřejmostí.

Obojího nelze dosáhnout bez špičkových technologií. Hledání správné rovnováhy mezi našimi hodnotami, vztahem k životnímu prostředí a inovacemi je každodenním obnovováním slibu daného zákazníkům i obchodním partnerům: naše práce je služba.

Life science znamená ve Fosfě pohled do budoucnosti. Snažit se být nejlepší ve všem, co děláme, protože jinak nás zákazníci nebudou potřebovat. Pokoušet se vyřešit problémy, které jiní obcházejí pro jejich náročnost.

A být pokorní, protože bez přízně našeho okolí bychom nebyli ničím.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.