Fosfa je novým hlavním partnerem břeclavského volejbalu

Volejbalový oddíl TJ Lokomotiva Břeclav využil slavnostního zahájení sezóny 2017/2018 k představení svého nového hlavního partnera. Je jím břeclavská společnost Fosfa. Spolupráce byla domluvena na 4 roky.

volejbal_web

 

Jsme hlavním partnerem břeclavského volejbalu

„Fosfa funguje v Břeclavi od roku 1884,“ říká Ivan Baťka, generální ředitel a předseda představenstva společnosti. „Naše rozhodnutí podpořit břeclavský volejbal není náhodné. Sleduji práci oddílu a týmu kolem předsedy Ivana Rylicha již delší dobu. Shodli jsme se, že nás spojují společné hodnoty. Ve Fosfě si vážíme všeho, co sport dává, zvláště dětem a mladým lidem. Což je, stručně řečeno, charakter. Týmová hra nás učí spolupráci na straně jedné, ale také síle každého jednotlivce ovlivnit hru na straně druhé. Právě důraz volejbalového oddílu na práci s dětmi a mládeží je to, co nás oslovilo při rozhodování o podpoře zdejšího oddílu. Nezanedbatelným důvodem je dlouhodobá inspirace myšlenkami a prací Tomáše a Jana Baťových. Ti nás učí o významu vztahu mezi podnikem a regionem, v němž působí.“

Jaký je oddíl TJ Lokomotiva Břeclav?

Volejbalový oddíl TJ Lokomotiva Břeclav navazuje na dlouhou tradici volejbalu ve městě. Zastřešuje jak družstva mládeže, tak družstvo žen. To se postupně probojovalo z krajského přeboru do 1. ligy České republiky, kde úspěšně reprezentovalo Břeclav v letech 2010–2015. Za celou dobu své činnosti vychoval klub mnoho hráček, které se prosadily jak na regionální, tak na celostátní úrovni.

Nyní stojí TJ Lokomotiva Břeclav před novou etapou své cesty. Během ní ji bude doprovázet nový hlavní partner – společnost Fosfa.

„Jsme rádi, že jsme se domluvili s tak významnou společností a věříme, že nám spolupráce s Fosfou pomůže splnit cíle, které jsme si dali,“ přivítal nového partnera v jihomoravském sportu Ivan Rylich.

Na slavnostním zahájení volejbalového sezóny v Břeclavi byla také představena kompletní řada produktů Feel Eco, naše značka bude přítomná na mnoha dalších zápasech a akcích břeclavského volejbalu.

Fosfa Life Science  je největším zpracovatelem žlutého fosforu v Evropě. Svoje produkty vyváží do více než 80 zemí celého světa. Vyvíjí a vyrábí vlastní řadu kosmetiky a ekologicky šetrných prostředků péče o domácnost Feel Eco. Provozuje první vertikální farmu v České republice Feel Greens.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.