18 produktů Feel Eco má ochrannou známku Vegan Society

Snažíme se dělat všechno proto, aby naše produkty byly z pohledu zákazníků „snadno čitelné“.  A nemáme na mysli jen samotný obal, ale i původ a složení výrobku. Proto jsme se zaradovali, když 18 produktů značky Feel Eco získalo mezinárodní ochrannou známku Vegan Society. Tu stejnojmenná britská iniciativa uděluje pouze na základě velmi přísného prověření všech ingrediencí, výrobních postupů a subdodavatelů.

vegan logo

Co znamená ochranná známka Vegan Society?

 

Co to v praxi znamená? Pro naše zákazníky i distributory máme potvrzení: tyto produkty nebyly testovány na zvířatech a neobsahují žádné látky živočišného původu. Pro čím dál více lidí je tato informace důležitá a urychlí jejích nákupní rozhodování. Nemusí totiž dopodrobna „luštit“ celé složení produktu.

Jaké produkty Feel Eco se tedy dočkaly registrace u Vegan Society?

 

Univerzální čistič, prášek a sůl do myčky, prací gel Baby řady, pečující sprchové gely, tekutá mýdla, voňavé prostředky na ruční mytí nádobí... Stručně řečeno: úplný seznam by byl opravdu dlouhý, protože teď ve Feel Eco máme bohatý výběr certifikovaných veganských produktů pro péči o pokožku, o prádlo i o domácnost. Brzy je poznáte díky ochranné známce se zelenou slunečnicí.

A protože kolegové v našem oddělení výzkumu a vývoje rádi hledí do budoucnosti, už teď si kladou za cíl, aby ochrannou známku Vegan Society postupně získali pro všechny produkty Feel Eco.

Čeká je tedy nová výzva: změnit složení tak, aby výrobky neobsahovaly žádné živočišné ingredience, ale současně byly stejně šetrné i účinné jako doposud.

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.