Hluboký respekt k přírodě a úcta k životnímu prostředí v kombinaci s náročnými požadavky zákazníků, kteří vyžadují vždy maximální a perfektní výsledek při praní prádla nebo úklidu, to jsou základní hesla, která stála na začátku cesty vývoje unikátní produktové řady pracích a čisticích prostředků Feel Eco od ryze české firmy Feel Eco. Samotná filozofie značky vyjadřuje hodnoty jako respekt, úcta a důvěra, které společnost nebere jen jako frázi a Feel Eco je toho důkazem.

 

Feel Eco je životní postoj a produkty jako práškové prací prostředky, prací gely, aviváže, odstraňovač skvrn, prostředky na ruční mytí nádobí, prostředky do automatických myček nádobí nebo čisticí universální prostředek a prostředek na mytí toalet plně korespondují s ekologickým životním stylem generace, která má zájem chovat se šetrně k životnímu prostředí a přispět k udržitelnému rozvoji života na naší planetě i pro další generace.

 

Všechny výrobky Feel Eco jsou vyrobeny z pečlivě vybraných surovin na přírodní bázi, které jsou v přírodě velmi snadno odbouratelné. To potvrzuje i ekoznačka EU Ecolabel, jenž výrobce pro vybrané produkty obdržel. Poměrně složitý certifikační proces zaručuje vysokou účinnost Feel Eco produktů srovnatelnou s běžně dostupnými značkovými produkty na trhu. Tato vysoká účinnost a kvalita produktů Feel Eco je doložena také testováním v nezávislých akreditovaných laboratořích a vyvrací v lidech hluboce zakořeněný názor, že ekologické prostředky nejsou účinné. Žádný z produktů Feel Eco není testovaný na zvířatech.

 

Při rozhodování o koupi prostředků do domácnosti je jedním z kritérií samozřejmě také cena produktu. Výrobky Feel Eco jsou díky inovativním recepturám vysoce koncentrované, takže stačí tedy použít velmi malé množství prostředku a přitom dosáhnout vysoce efektivního výsledku. Výrobky tak déle vydrží a tím ušetří vaší peněžence další zbytečné výdaje. Vždyť už i naše babičky říkaly: „Nejsme tak bohatí, abychom kupovali levné věci“ a v tomto případě to platí dvojnásob.

 

Nechte se i vy oslovit výrobky řady Feel Eco, které mají tisíce spokojených zákazníků. Nechte se strhnout kvalitou produktů Feel Eco, kterou podtrhuje jejich líbivý a praktický design oceněný bronzovou medailí ve světové soutěži WorldStar for Packaging v konkurenci produktů z celého světa.

 

Feel Eco je srdcová záležitost - ručíme za to!

 

Ekologie

Pečlivě vybrané přírodní suroviny, tvar a materiál použitých obalů, vysoká odbouratelnost výsledného produktu – to vše odpovídá vysokému standardu, který jsme si pro feel eco produkty nejprve sami stanovili, a který potvrzuje také přísná ekoznačka Ecolabel na vybraných produktech Feel Eco.

Ekonomika

Všechny naše Feel Eco výrobky jsou vysoce koncentrované, proto stačí dávkovat v menších dávkách při zachování vysoké účinnosti výrobku. V pracích prostředcích doporučujeme vynechat předpírku a prát lze již od 30°C, tím šetříme náklady za elektřinu a vodu.

Efektivita

Feel eco výrobky si zakládají na dokonalé a prvotřídní účinnosti. Díky speciálně vyvinutým recepturám tak dávkujete menší množství výrobku s efektivní a vysokou účinností. U Feel Eco výrobků proto opravdu platí, že „málo znamená více“!

Etika

V naší společnosti si zakládáme na hodnotách jako je respekt a morálka. Podle toho se chováme také k našim zákazníkům. Naše produkty Feel Eco nikdy netestujeme na zvířatech, což se slučuje s našimi hodnotami.

Emoce

Nechte se oslovit výjimečností designu výrobků Feel Eco. Vyzkoušejte praktická balení, která jsou jednoduchá a uživatelsky příjemná, ale zároveň také velmi líbivá. Feel Eco produkty jsou totiž vyvinuty pro naše zákazníky. 

 

Vážíme si Vás, našich zákazníků a uživatelů Feel Eco produktů a zároveň si velice vážíme životního prostředí. Proto Vám chceme přinést maximálně efektivní a účinné prostředky, které jsou zároveň šetrné k životnímu prostředí. Ovšem nejen tyto výhody skýtá využívání feel eco produktů ve Vaší domácnosti. Naše produkty Vám přinesou ale také ekonomickou výhodu, protože naše výrobky jsou vysoce koncentrované a v konečném důsledku zákazník v přepočtu na dávku a použití prostředku ušetří také svou peneženku. 

PROČ SE EKO = FEEL ECO?

  • Použité ingredience jsou rostlinného původu a snadno biologicky odbouratelné
  • Výrobky prošly řadou náročných testů prokazující kvalitu, šetrnost jak k  životnímu prostředí, tak i k prádlu
  • Koncentrované prostředky jsou efektivní při nízkých dávkách
  • Prostředky jsou účinné již při nízkých teplotách a šetří tak energii
  • Receptury Feel Eco nejsou testovány na zvířatech
  • Obaly jsou z recyklovaných a recyklovatelných materiálů
  • Ekologická výroba je podložená certifikáty kvality a ochrany životního prostředí
  • Vybrané produkty Feel Eco jsou první a jediné české prostředky, které získaly ekoznačku EU Ecolabel („The Flower")

 

http://feelecoenergy.cz/